Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masaż na NFZ? Zapraszamy w przyszłym roku

Utworzony przez racjonalny, 18 lipca 2013 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Popyt na darmowe dobro wynosi plus nieskończoność... Czy trzeba czy nie to lekarze dają skierowania czasem na zapas.. Jasne że każdy chciałby mieć darmowy masaż tylko skąd mają być brane na to pieniądze? Od rolników co płacą tyle co nic,od bezrobotnych których jest duuużo czy od emerytów lub rencistów?? Społeczeństwo się starzeje, dzieci rodzą się w Anglii to i w Polsce coraz gorzej.. Zresztą wolę poczekać na darmowy masaż i rok byleby tylko mając zawał być od razu przyjęty do szpitala..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie muszę się nikogo prosić, czekać w kolejkach, mam masaż w domu, kiedy tylko chcę. Kupiłam sobie świetny produkt w sklepie Casada i ciesze się dobrą kondycją :) Polecam każdemu, kto nie ma zdrowia i cierpliwości do naszej służby zdrowia. Trochę trzeba zainwestować, ale czego się nie robi dla siebie. Zwróci się raz dwa bo nie będziemy tyle wydawać na środki przeciwbólowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...