Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Frajerzy płacący ZUS podziękujcie w tym roku wyborczym komu trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jestem frajerem. W owym okresie miałem zaległość w ZUS ok 10000 zł. Ale komornik wyegzekwował zaległość. To jakim cudem kilka tysięcy ludzi unikało egzekucji. To co ZUS mi odda w ramach abolicji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jestem frajerem. W owym okresie miałem zaległość w ZUS ok 10000 zł. Ale komornik wyegzekwował zaległość. To jakim cudem kilka tysięcy ludzi unikało egzekucji. To co ZUS mi odda w ramach abolicji?
Złap teraz za jaja tego komornika i wyrwij swoje wraz z odsetkami,tak to się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeczen, a za 20% dasz radę. Już komornik z VI rewiru trzęsie portkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeczen, a za 20% dasz radę. Już komornik z VI rewiru trzęsie portkami.
  Chodzę teraz za tym sQrwysynem co przez pomyłkę innemu rolnikowi traktor zawinął i sprzedał, to jest dopiero bandyta,traktor wartości 100tyś sprzedał swojemu ziomalowi za 25patoli,nówka sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...