Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja bym na miejcu ateistow wlepil ten tekst w polska flage z orlem w koronie lepiej by dzialalo ale tego nie zrobili z politycznej poprawnosci co swiadczy o ich slabeuszowosci  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo być nowoczesnym Ryśkiem lub platformersem i lewakiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nawoływanie do nienawiści na tle religijnym! Gdzie prokuratorzy z czerwonymi ryjami się pochowali, i kto finansuje te bilbordy? putin, merkel czy soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie macie o czym pisać. A może kolejny artykuł wstawcie o bilboardzie WŁĄCZAMY NISKIE CENY? W oczach coraz większej części (byłych) czytelników wasz poziom dziennikarstwa to dno i dwa metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nawoływanie do nienawiści na tle religijnym! Gdzie prokuratorzy z czerwonymi ryjami się pochowali, i kto finansuje te bilbordy? putin, merkel czy soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na kolanach będziecie prosić Boga o rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
a cóż to za święto? możesz z grubsza nakreślić sens tego święta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wierzą że nie wierzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie macie o czym pisać. A może kolejny artykuł wstawcie o bilboardzie WŁĄCZAMY NISKIE CENY? W oczach coraz większej części (byłych) czytelników wasz poziom dziennikarstwa to dno i dwa metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyważanie otwartych drzwi. Nikt w Polsce nie zakazuje ateizmu i w zasadzie nigdy nie byłam świadkiem jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na brak wiary. Robienie szumu bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nawoływanie do nienawiści na tle religijnym! Gdzie prokuratorzy z czerwonymi ryjami się pochowali, i kto finansuje te bilbordy? putin, merkel czy soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateiści powinni czuć się zagrożeni. Islamiści prowadzą wojnę z "niewiernymi". Kto wam odmawia jakichś praw?.Prawo ustanawia większość-mniejszość powinna się podporządkować. To chyba nowy wynalazek byłego posioła (coś palił-chyba marychę i nie tylko).Spodziewam się że znowu ta marna mniejszość- wznowi walkę z krzyżami.No bo ona ma prawo do "niemania" krzyża. Żal mi takich ludzików.
 39 procent Polaków chodzi do kościoła. 39 procent! Sam Episkopat wiele lat temu ogłosił, że mit 95% Polaków-katolików od dawna nie jest aktualny. O jakiej więc większości mówisz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie może być ludzi niewierzących? Ci tzw wierzący innych utopią w łyżce wody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wierzą że nie wierzą ;)
 Naprawdę wciąż jeszcze krąży między wami ta teoria? Myślałam, że ktoś rozumny wybił już ją wam z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE JA WIERZĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĘ I WIERZĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~abi~ .Nie chodzi o praktykujących (chodzących do kościoła)- W naszym kraju jest też parę wiar.Więc 39%+39%=78%.Z grubsza licząc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...