Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GDZIE SĄ TE KURWA ODPOWIEDZI PROSTAKI JEBANE I TAK MAM ADBLOCKA WIĘC CHUJA ZAROBICIE NA TYCH WEJŚCIACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TROCHĘ KULTURY BY NIE ZASZKODZIŁO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za cwaniak jakiś tutaj się wypowiada??? slaby jak jego słownictwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jsjsjjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie matura z angielskiego była trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie matura z j.angielskiego była trudna. :blink:  Jedynie co mi daje nadzieję to ostatnie zadanie.  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że nie tylko ja się boję że nie zdam angielskiego.. może nastrzelaliśmy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy beda te odpowiedzi :D steresuje sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
That was easy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odpowiedzi dla technikum??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 6.7 stara podstawa jest błąd bo to nie chłopak został zaatakowany tylko kobieta :) czyli C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli po wczorajszej matmie nie doliczyłeś się 15 punktów, to zajrzyj na poprawmature.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za beznadziejne odp... w zad 2 gdzie wy widzicie f? już dalej podziękuje sprawdzać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 1 1.1 T 1.2 F 1.3 F 1.4 T 1.5 F Zadanie 2 2.1 C 2.2 F 2.3 D 2.4 B 2.5 A Zadanie 3 3.1 A 3.2 C 3.3 B 3.4 A 3.5 B Zadanie 4 4.1 A 4.2 H 4.3 B 4.4 G 4.5 C 4.6 F 4.7 D Zadanie 5 5.1 F 5.2 T 5.3 T 5.4 T 5.5 F 5.6 F Zadanie 6 6.1 A 6.2 D 6.3 B 6.4 C 6.5 C 6.6 B 6.7 A \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusze i odpowiedz: Podstawa i rozszerzenie: matura--2015. blogspot.com/2015/05/arkusze-odpowiedzi-jezyk-angielski.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie. 2F: Last night two police officers tried to arrest a burglar. They sent a POLICE DOG, called Jaris, into the building to frighten the thief. When the man was fighting with Jaris, THE DOG FELL OFF THE BALCONY. The officers arrested the man and the brave dog was taken to a veterinary clinic with a broken leg. Everybody hopes Jaris will be able to return to work soon. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Preply jest dostępny w dowolny odpowiedni dla was czas Żadnych lekcji według rozkładu, żadnej straty czasu na drogę, żadnego na próżno zmarnowanego czasu. j. angielski w Lublinie)! http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/31738/korepetycje,z,angielskiego,w,lublinie,%28preply,poleca%29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauka zwrotami pozwoliła mi zdac maturę ustną na prawie 100%, a do ćwiczeń przygotowałam się robiąc stare arkusze. Teraz mój brat zdaje maturę i wspólnie przeglądamy stare arkusze. ***s://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-hotel-i-zakwaterowanie/ - warto się zainteresować taką nauką. Jest bardzo praktyczna ja serdecznie polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...