Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudna była, jeśli podobnie będzie w maju to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG.. trudne to było.. 3 ostatnie zadania to masakra jakaś, takiego czegośc to nie uczą na lekcjach. Poziom był naprawdę wysoki, w porównaniu do operonowej było bardzo trudno. Zamknięte tak sobie.. ale też trzeba bylo poswiecic wiecej czasu przy niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSZMAR ! Była naprawdę trudna! Zadania zamknięte jeszcze OK, ale otwarte to już masakra. Mam nadzieję, że to tylko po to żeby nas nastraszyć, a majowa matura będzie prostsza. W porównaniu do operonowskiej matury, to ta dzisiejsza to kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudne ostatnie zadania jak na podstawe. trudna tresc do zrozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tegoroczna probna matura byla bardzo trudno. wiekszosc zadan sprawilo mi ogromna trudnosc. mam nadzieje ze ta prawdziwa bedzie latwiejsza bo polegne jak reszta moich rowniesnikow;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura byłą cięzka. Duzo geometrii;/;/ miejmy nadzieję że będzie prostsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy niektórych zamknietych trzeba było się troszkę zastanowić, ale otwarte..? Przeskakiwałam z zadania na zadanie z nadzieje że wpadnę na sposób w jaki należy któreś z nich rozwiązać. Klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trudna. Gorsza od operonowskiej ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był bardzo trudny chociaż z matematyki jestem dobry a po dzisiejszym teście to licze tylko na 30%.Mam nadzieje że ta prawdziwa będzie prostsza.>>>>>Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudna? w piątek miałem matury próbne szkolne, z polskiego i matematyki. Polski dosyć prosty, matematyka strasznie trudna. Arkusz z matmy stworzony był przez nauczycieli matmy z mojej szkoły. Skoro wy mówicie, że dzisiaj było ciężko, to z tamtego byście nie mieli 20%. Porównując to z dzisiejszą maturą, to ta dzisiejsza to marzenie na główną. Jeśli taka by była w maju, byłoby znakomicie. Z tej szkolnej miałem 40%, z tej dzisiejszej lekką ręką 70%. Nie - nie przygotowywałem się. Wszystko wynoszę z lekcji w szkole, nie uczęszczam na żadne korki. Nie jestem jakimś super matematykiem, nie jestem też jakiś słaby. I uważam że 30% z dzisiejszego arkuszu powinien mieć każdy uczeń czy to liceum czy technikum bez najmniejszego problemu. Nie umieć policzyć procentów czy pola prostokąta to jest na prawdę żałosne. Prawdopodobieństwo - pikuś, ciągi - łatwe przykłady, obliczyć pole trapezu z jedną niewiadomą - bardzo łatwe. Matura rzekłbym łatwa. Oczywiście, jest kilka zadań, których nie rozwiązałem bo nie były łatwe, aczkolwiek z tymi co wyżej napisałem, nie powinien nikt mieć problemów. 30% to dla każdego powinna być bułka z masłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się ze łatwiejsza niż z operonu. ale to sie okaże dopiero po sprawdzeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test trudny. jednak najgorszą rzeczą jest błędne wstawienie danych (tak jak u mnie ) niz problematyka zadań. Mam nadzieję, że na właściwej nie zrobię takiego błędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z Operonem zdecydowanie trudniejsza, ale te 30% zdobyć to żaden problem, bo zamknięte i parę otwartych było prostych i, hmm, typowych. Godzinę się meczylem z udowadnianiem tych trójkątów (odcinki MN i MB bodajże) i w końcu zrobiłem z twierdzenia cosinusów, ale tego na podstawie nie ma;/ Jeśli nic nie pomieszałem, zaznaczając odp, będzie max;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matematyki byla bardzo trudna ... bardzo duzo zadan,,, nie moge zrozumiec jak mozna narzucac zdanie matury z matematyki osobom ktore nie wiaza z tym zadnej przyszlosci bo sa na kierunkach humanistycznych i maja do tego lepsza smykalke...system nauczania jest niedokladny i niezorganizowany a wrecz tworzy chaos,,, nie kazdy chce zdawac matematyke za niedlugo religie obowiazkowo bedzie trzeba zdawac,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO BYŁO? poziom rozszerzony z postawą się pomylił ? Nigdy nie miałam trudności z matematyką. Operonową napisałam na 88 %! A z tej nawet na 50 % nie licze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był trudny, zadania na wykaż mogłabym podciągnąć pod zadanie "łatwe z rozszerzenia", akurat sama poległam na ostatnim zadaniu niby wyszło mi jedna prędkość dobrze, ale raczej dostane za zadanie 0. Osoby, które nie zdały operonu na tym jeszcze bardziej poległy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam:) w zadaniu otwartym z ciągiem, w pewnym momencie wyszły mi 2 rozw 1/4 i -1/4 ponieważ zasugerowałam się słowem 'malejący' wybrałam -1/4. Nie wpłynęło to na wynik bo ostatecznie podnosiło się do 4 potęgi więc w sumie to srał pies bo wynik jest spoko, tylko czy dostane za to chociaż 1 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdury piszecie. To była zwykła podstawa. Szału nie ma dupy nie urwało. Prosta ot co. Zamiast narzekać uczcie się tłuczki. Jeśli to jest dla Was trudne to co Wy w ogole robićie w liceum ogólnokształcącym? Wy pretendujecie do średniego wykształcenia? Przez takich jak Wy i chory system poziom nauki zszedł na psy. Poźniej jest płacz, że nawet po studiach pracy nie ma. Te zadania to pryszcz w porównaniu ze starą maturą- tam te wasze ostatnia "trudne" zadania to był chleb powszedni. Nie zdać tak prostej matury chociażby na 30% to istny analfabetyzm. Może warto się zastanowić i wybrać zawodówkę? Tam nie ma matury a przynajmniej macie jakiś zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test bardzo trudny, ale do napisania... sama nie wiem czy zdobede 30% ... uwazam ze zadania zamkniete byly bardzo trudne, natomiast otwarte, te za 2 pkt proste. Ja osobiście zrobiłam nawet zadanie z ostroslupem za 4 ptk i to w dodatku dobrze Oby w maju byla łatwiejsza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...