Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trudna!... Ci co nie mają umysłów scisłych mają ciężki orzech do zgryzienia. ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie http://matmana6.pl/kurs_maturalny?gw jest kurs maturalny z matmy. On jest darmowy. Wszystkich lekcji jest chyba 74 do podstawowego, codziennie 1-2 lekcje. Ja jestem już przy 31 i muszę powiedzieć, że dużo mi pomaga ten kurs, bo mogę wszystko zrozumieć. Tłumaczą lepiej niż w szkole!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zulus czaka napisał:
Ale bzdury piszecie. To była zwykła podstawa. Szału nie ma dupy nie urwało. Prosta ot co. Zamiast narzekać uczcie się tłuczki. Jeśli to jest dla Was trudne to co Wy w ogole robićie w liceum ogólnokształcącym? Wy pretendujecie do średniego wykształcenia? Przez takich jak Wy i chory system poziom nauki zszedł na psy. Poźniej jest płacz, że nawet po studiach pracy nie ma. Te zadania to pryszcz w porównaniu ze starą maturą- tam te wasze ostatnia "trudne" zadania to był chleb powszedni. Nie zdać tak prostej matury chociażby na 30% to istny analfabetyzm. Może warto się zastanowić i wybrać zawodówkę? Tam nie ma matury a przynajmniej macie jakiś zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zulus czaka napisał:
Ale bzdury piszecie. To była zwykła podstawa. Szału nie ma dupy nie urwało. Prosta ot co. Zamiast narzekać uczcie się tłuczki. Jeśli to jest dla Was trudne to co Wy w ogole robićie w liceum ogólnokształcącym? Wy pretendujecie do średniego wykształcenia? Przez takich jak Wy i chory system poziom nauki zszedł na psy. Poźniej jest płacz, że nawet po studiach pracy nie ma. Te zadania to pryszcz w porównaniu ze starą maturą- tam te wasze ostatnia "trudne" zadania to był chleb powszedni. Nie zdać tak prostej matury chociażby na 30% to istny analfabetyzm. Może warto się zastanowić i wybrać zawodówkę? Tam nie ma matury a przynajmniej macie jakiś zawód.
Wiesz nie wszyscy muszą mieć, zdolności matematyczne. Jestem w biol-chemie i żaden z tych przedmiotów nie sprawia mi trudności a najłatwiejsze nie są... Z matmy geniuszem nie jestem i te zadania nie wydają się najłatwiejsze dla osób z podstawową matmą, co nie znaczy że takie osoby są niezdolne do czegokolwiek innego, po prostu lepiej rozumieją inne przedmioty i i właśnie dlatego są w ogólniakach. Nie chcę być niemiła tylko wydaje mi się,że chyba się mylisz stawiając takie wnioski. to tak jakbym powiedziała ci że jak nie umiesz np. nie wiem może rachunków różniczkowych etc. to do niczego się nie nadajesz i powinnaś uczyć się pasania baranków. Szczerze współczuje klasom humanistycznym to szczególnie dla nich była sieczka ... Miejmy nadzieję, że w maju się zlitują i łaskawie nie każą nam rozwiązywać niczego z poza programu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura to masakra jest ! co kolejna to gorsza.. oby właściwą dali prostszą.. błagam :C !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak licz na litość...do nauki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko... to tylko próbna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co... uważam że akurat ta matura była łatwa,ta ostatnia matura przeprowadzona przez woj lubelskie ta z lutego to była dopiero masakra... to jeszcze jest łatwe,miałabym z tego 50% a z tamtej miałam ledwo 30,także nie przesadzajcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalna matura.. zobaczycie taki arkusz pare lat po maturze i stwierdzicie że banał pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby byla latiejsza..teraz trzeba sie wziasc chyba do nauki ale w jaki sposob:( mam juz dosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około 80% będzie. Zadania zamknięte bardzo proste. Otwarte (szczególnie te końcowe) wymagały logicznego i intensywnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście próbne matury dopiero się zaczynają: http://www.zadania.info/n/5694802
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była na podobnym poziomie co z operonu...;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnego źródła (o którym nie mogę powiedzieć) dostałem przeciek matury z matematyki (poziom podstawowy). Arkusz i odpowiedzi można pobrać tutaj: http://######.com/cpf578u LUB tutaj: http://fileme.us/2oPE8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...