Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o w dupe jaka trudna :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok matura jest coraz trudniejsza. Może to i słusznie, ponieważ nasz poziom wiedzy w porównaniu z wiedzą naszych rodziców jest niższy. Ponadto jest to dobre dla osób, które wyższy poziom zadań do rozwiązania mobilizuje do ciągłej nauki i pracy. NIekorzystne może być dla tych, którzy chcą maturę tylko zaliczyć i tyle im wystarczy. Miejmy nadzieję, że wszyscy zdamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że chociaż postrzelam zamknięte i zrobię to zadanie za 5pkt i jakoś to będzie, ale jednak nie wyszło. Zadanie było trudne, ojciec i syn razem pracowali przez 6 godzin i niestety wyszło mi że ojciec sam by pracował przez 1h a syn przez 6h więc matura niezdana na pewno ;c Za duzo geometrii, okręgów, trójkątów...to matematyka czy geometria ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi z matury próbnej z MATEMATYKI ! http://ujeb.se/fp3c  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WG mnie już powinny być odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wczorajszym tekście z polskiego myślałam, że nic już mnie nie zdziwi.. a jednak. Jeśli będe miała 30% to będzie wielki sukces..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp juz dawno powinny być,,, nam każecie pisać to gów.o od rana a sami nie potraficie odp wrzucić od 3h;/ porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś arkusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kiedy wkońcu będą te odpowiedzi, ile można czekać ! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LALALALAALALALA  ale fajna matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak można arkusz wstawić?? Bo wątpie, żeby ktoś pamiętał, jaką odpowiedź literową miał po kolei. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je*bane kurestwo 6 pkt.Je*be to.Ku*rwa wycoguje deklaracje,ku*wa jego mać je*bna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, ta matura była jedną wielką porażką. Ogólnie matematyka i polski nigdy mi większych problemów nie sprawiały, ale zaczynam wątpić w moją wiedzę. Ta matura z matmy nie była łatwa, dla przeciętnego ucznia chodzącego do klasy o profilu humanistycznym.  Będę dumna jeżeli zdobędę te 30%, Bo na więcej nie mam co liczyć.  ZDECYDOWANIE ZA DUŻO GEOMETRII !   Pozdrawiam wszystkich maturzystów, którzy się przeliczyli, a także ojca z synem zbierających jabłka ! -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ile mozna czekac :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie matmę ogarniam i mam spoko oceny .. ALE TA MATURA PRZEROSŁA SAMĄ SIEBIE . co to było ?! sama kur*a prawie geometria.. jak będę mieć 31% to będzie cud..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie znajde arkusz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie wstawic te rozwiązania gdzies na chomiku albo innym serwerze gdzie nei trzeba podawac nr telegonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, ta matura była jedną wielką porażką. Ogólnie matematyka i polski nigdy mi większych problemów nie sprawiały, ale zaczynam wątpić w moją wiedzę. Ta matura z matmy nie była łatwa, dla przeciętnego ucznia chodzącego do klasy o profilu humanistycznym.  Będę dumna jeżeli zdobędę te 30%, Bo na więcej nie mam co liczyć.  ZDECYDOWANIE ZA DUŻO GEOMETRII !   Pozdrawiam wszystkich maturzystów, którzy się przeliczyli, a także ojca z synem zbierających jabłka ! -,-
ZGADZAM SIĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...