Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie miał gdzie... Mógł spodowodowac wypadek i kogoś zabić. Życzę mu żeby przeżył i poniósł konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógł pójść na arenę i palnąć sobie w łeb z nadmiaru marnotrawstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie miał gdzie... Mógł spodowodowac wypadek i kogoś zabić. Życzę mu żeby przeżył i poniósł konsekwencje
Niestety umar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno zmarł na oddziale ratunkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie pierwszy tak idiotyczny pomysł na śmierć , kilka lat temu jednemu niestety to się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy piszecie co za bydło i znieczulica kutwa jacy ludzie same bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to koleś już wie że chrystus nie zmartwychwstal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to koleś już wie że chrystus nie zmartwychwstal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tą kładkę zabezpieczyć siatką na małpy. Ile razy tam jadę to drżę o to, czy mi ktoś na maskę nie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed przyjazdem karetki kilkoro ludzi go ratowało m.in. prowadząc masaż serca, później karetka, szpital i lekarze. Szkoda, że przed tym skokiem nie mógł spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, że za chwilę obcy ludzie będą walczyć o niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed przyjazdem karetki kilkoro ludzi go ratowało m.in. prowadząc masaż serca, później karetka, szpital i lekarze. Szkoda, że przed tym skokiem nie mógł spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, że za chwilę obcy ludzie będą walczyć o niego.
  Samobójcy tak nie myślą. Ale podziwiam odwagę. Mnie jej brakuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek zgłoszę do prokuratury zawiadomienie na tutejszych forowiczow bo w mordzie jesteście tylko mocni w internecie. Może i chłopak popełnił błąd ale to nie powód żeby go oceniać. A Chrystus Zmartwychwstał i kocha go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadł bo miał do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozegrała się tragedia a Wy piszecie głupoty. Lublin to jednak miasto tepych cebulakow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie miał gdzie... Mógł spodowodowac wypadek i kogoś zabić. Życzę mu żeby przeżył i poniósł konsekwencje
Poniósł konsekwencje? Jebnij się w łeb ? Masz żonę/męża/chłopaka/dziewczyne ???? CIEKAWA JESTEM CZY TEŻ BYŚ TAK POWIEDZIAŁ/POWIEDZIAŁA ! Znałam chłopaka długo i jeśli jesteś typowym wieśniakiem z LUBLINA to nie komentuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuć jedynie można i chłopakowi i rodzini bez względu na to co nim kierowało. Osoba która nie myśli racjonalnie nie patrzy na miejsce i jedynie myśli o tym by to zrobić. Ciężko mu było i będzie czy tu czy tam. Samemu kiedyś mi się żyć nie chciało, szukałem pocieszenia na internecie lecz dostawalem tam tylko kopniaki ale się pozbieralem. Teraz chce mi sie żyć, nie szukam towarzystwa wśród gejów bo tylko dzieki nim się homofobii nabawilem i to dzięki lubelskich gwiazd ale nie o gejach będę pisał. Każdy zasługuje na szczęście, szczególnie ci którzy się podjeli ciężkich działań by odejsc. A temat hejtów , ludzie bezmyślni, ludzie mali byli, są i będą ale pamiętajcie że karma wraca i predzej. Zy później do was dotrze . Osoby niedojrzałe piszą na wlasna odpowiedzialność i przyjdzie im za to zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda człowieka pewnie miał problem i nikt mu nie pomógł . Oby wszytko było dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie miał kredyt we frankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków) dobrze ze nie uszkodzil wkladki szkoda jej by zniszczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam pacjentka szpital a jak go przywiezli wszyscy lekarze rzucili sie na ratunek 15 minut go reanimowali współczucia dla rodzicow i siostry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...