Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna znajdował się na dworcu w Lublinie. Nie wiedział kim jest i skąd przyjechał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem co powoduje taką utratę pamięci, nie wiedzieć gdzie się spędziło całe swoje życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem co powoduje taką utratę pamięci, nie wiedzieć gdzie się spędziło całe swoje życie?
 na przykład 3 promile etanolu we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię mu się. Jak przyjeżdżam na nasz dworzec i widzę ten jeden, wielki rozkopany bajzel to też zapominam jak się nazywam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy drobny wylew i mamy takie skutki, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem, że to Stefan W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale rodzina musiała się cieszyć. Super! Fakt, pewnie teraz będą badania, diagnoza, ale chłopak żyje i to jest najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę tego nikomu, nawet tym którzy delektują się ilością kciuków w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapisali mu na karteczce jak się nazywa? Żeby w razie czego se zerknął i przypomniał jakby zapomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...