Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za deb***! Na co on liczył? Że się nie wyda? PS. Weźcie w końcu w tych ch... kodach zróbcie tak, by było wiadomo czy to "zero" czy litera "O"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam: Gdzie wtedy byli rodzice??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomrocznosc jasna czy jakas choroba Filipińska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale urwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mysle ze jak beda płacic takie grosze i zatrudniac na pol trzy czwarte etatu to ludzie beda krasc bo nie wystarcza im na zycie!!!!taki konwojent jak on zarabia jakies 800zl!!!!a wiadomo ze poczta-polska to zlodzieje i wyzyskiwacze!!!!!pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Co za deb***! Na co on liczył? Że się nie wyda?
też się zastanawiam... na dodatek jeszcze dalej w pracy siedział, drugi transport robił... pewnie myślał, że pod latarnią najciemniej, że wszystko będzie tak oczywiste, że nawet nikt nie pomyśli, że mógłby być on, że takim kretynem? sam już nie wiem, powinni w instytutach psychologicznych dumać nad tym przypadkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE TO TYPEK Z AGENCJI OCHRONY :M . . O: NIE KONIECZNIE Z POCZTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet z tą przepaską na oczach to mądrej gęby nie ma. Oddał pusty worek, ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem kiedys typa, ktory dzialal podobnie, tyle ze zanim wykryto proceder ukiekl do Anglii. No ale pustego worka nie zostawial, zabieral najwyzej po kilka banknotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21.000,00 (21 tys PLN) i sprawca zlapany, a winnych braku w kasie ZUS 350.000.000.000,00 (350 mld PLN) brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę plan miał chytry, chyba go poznaje to jeden z braci Daltonów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...