Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Utworzony przez anka-anka, 8 grudnia 2021 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Pan lalala nie dostanie zgody? Na pewno dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rathaus chce uchronić tralalala-inwestmęt przed P0chopnym stawianiem kolejnego kloca w fatalnej lokalizacji w momencie, kiedy kto ma rozum i chce sprzedać aparmęta zanim nie będzie za późno, obniża cenę ofertową o 10%, a o kolejne 10% kiedy znajdzie się chętny na gorącego kartofla?
Masz jak zawsze urojenia. Tak "chcą uchronić" odmawiając wydania mu decyzji. Puknij się w te łepetyne. A i sprzedaj mi tą chatę na Wrotkowie za 20% poniżej ceny ofertowej w tej okolicy. Już setki takich jęczących golców widziałem. Poza nawijaniem makaronu na uszy nic nie potraficie i jak ktoś powie "sprawdzam" to was nie ma :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rathaus chce uchronić tralalala-inwestmęt przed P0chopnym stawianiem kolejnego kloca w fatalnej lokalizacji w momencie, kiedy kto ma rozum i chce sprzedać apartamęta zanim nie będzie za późno, obniża cenę ofertową o 10%, a o kolejne 10% kiedy znajdzie się chętny na gorącego kartofla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakoś miastu nie przeszkadza, aby w części usługowej Berylowa/Onyksowa w otoczeniu sklepów i przychodni powstał nowy blok niby to z akademikiem, bo akademik to usługi.
 Głupiutkie dziewczę, tam był uchwalony plan, tutaj nie ma. Widzisz różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada to na początki rozłamu w dewelo-bandzie. Tak jak ostrzegałem - kiedy powietrze ujdzie z balona, członK0wie gangu sK0czą sobie do gardeł jak wściekłe psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zostaje nic innego jak zainwestować w kurs narciarski i dołączyć do gangu narciarzy gdzieś na alpejskich stokach gdzie przy okazji można zdeponować odpowiedną sumę na rozwój lubelskiego sportu w Szwajcarskim banku z dostępem na hasło, gdzie nie będzie miało dostępu wścibskie CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada to na początki rozłamu w dewelo-bandzie. Tak jak ostrzegałem - kiedy powietrze ujdzie z balona, członK0wie gangu sK0czą sobie do gardeł jak wściekłe psy.
Szur szur szurze xD Co najmniej od pięciu lat to samo bredzisz. Nie ma żadnego balona a mieszkania w Lublinie będą świetnie schodzić jeszcze dłuuuugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukowi nie przeszkadza jak w centrum stawiają brzydkie klocki ale tam gdzie to nie ma dużego znaczenia miasto blokuje inwestycje. Żuk nie ma żadnej logicznej wizji dla Lublina, co roku jest coraz większy burdel i syf…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budownictwo to rozwój. Czeski z wykończeniówki zarobią . Sklepy z materiałami meblami , projektanci wnętrz przecież wszystko idzie później dla nas na 13 i 14 emerytur na piękne drogi itd. tylko pamiętać kupować polskie produkty nawet ja są 3x droższe od szweckich i chińskich gó....en to jest prawdziwy patriotyzm a nie bluzy z orłami i kotwicami i antysemickie hasła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...