Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wywalić z Policji na zbity ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko to potrafią i coraz częściej zdarzarzają się niestabilni emocjonalnie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiłki z policji jak nie gazem to paralizatorem uzyskują przewagę wobec obywatela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie odpowiadają za przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej? Przecież wyłudzili od elektryka mandat na 500 złotych! Aha, bo wtedy 10 lat pudła grozi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak nazwał sędziego, a sędzia mu się postawił, to jaki byłby koniec sprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki bohaterskiej postawie policji wreszcie czuję się bezpieczniej... ci straszni pracownicy PGE, od dziecka się ich boję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwał kulsona gówniarzem i okazało się, że miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KISZCZAK bylby dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody gniewny... borewicza sie naogladal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik chciał popisać się przed Ulą, no cóż... A jacy dzielni, do dziś nie wykryli sprawcy pojazdu który uszkodził infrastrukturę energetyczną. Takie asy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......Człowieku, przyjechaliśmy na tę samą interwencję, żebyśmy razem ustalili, co się stało – odpowiedział Marcin M. Przejście na „ty” zdenerwowało policjanta......Ten gliniarz ma za duże mniemanie o sobie.Został przez przypadek nazwany człowiekiem.Pytam:od kiedy to taki glin jest człowiekiem.Obraził się za słowo GÓWNIARZ.Też przesadził ,ponieważ na taki epitet należy sobie zasłużyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich policjantów oby jak najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuchuchu Dominik, ten z WRD z Lublina?????? Oraz jego koleżanka Urszula F...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badania psychologiczne im robić, bo nie przebiegną bez zaspania 100 metrów a po broń, gaz i inne zabawki to szybko sięgają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwał kulsona gówniarzem i okazało się, że miał rację.
Z artykułu wynika, że nawet nie nazwał w sensie "Ty gówniarzu" czy Jesteś gówniarzem". Użył porównania: " Wygląda jak mój gówniarz", rozmawiając ze znajomą policjantką. Czyli nazwał tak . . . swojego syna. Słowa zawarte w artukule: " Grozi im nawet wydalenie z policyjnych szeregów." budzi nadzieję . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak nazwał sędziego, a sędzia mu się postawił, to jaki byłby koniec sprawy?
 Nie nazwał, tylko użył PORÓWNANIA w rozmowie prywatnej, którą nieuprawniona osoba podsłuchała - guwniarz, tak sie zachowuje, a nie przedstawiciel RP na służbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 Lat służby ... czyli gówniarz. Przecież pracownik PGE prawdę powiedział. Nie rozumiem, ile ten policjant miał lat 28 30 .. czyli gówniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badania psychologiczne im dodatkowo zrobić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie po roku czasu zdecydowal się na skargę - jakaś paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak nazwał sędziego, a sędzia mu się postawił, to jaki byłby koniec sprawy?
  Ale że co? Że niby pracownik PGE nazwał go gówniarzem? Przecież on go porównał z wyglądu do SWOJEGO gówniarza. Nie powiedział nawet do tego "policjanta": "ekm, wyglądasz jak mój gówniarz"; czy nie powiedział do osoby z drugiej strony telefonu: "ten policjant to taki gówniarz". Opisał jego wygląd stosując zwykłe porównanie do SWOJEGO syna. I to w rozmowie prywatnej, przez telefon odchodząc na bok. Jeśli ja powiem do do kogoś mi znajomego obok, że ta sędzina wygląda jak moja stara, to obrażam sędzinę, czy moją starą? Sędzina co najwyżej powiedziałaby mi, żeby szanować rodziców, ale nie waliłaby mnie młotkiem po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...