Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miała podrobioną receptę. Kupiła lek warty kilka tysięcy złotych za kilkaset złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Warto by sprawdzić po co jej ten lek był potrzebny... Jeśli oszustka wykorzystująca system kosztem naprawdę chorych to zero litości, ale żeby się nie okazało że kogoś z rodziny nie było stać na lek a nie miał ubezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli posłużyła się podrobioną receptą, to chyba aptekarz jest "w plecy" a nie NFZ. Jeśli w banku wyłapią, że wpłacam podrobiony banknot, to mi go zabiorą i ja jestem w plecy a nie bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna łaska chętnie bym ją wyruchał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twarzy od razu widać, że Polka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No I historia w kolo wojtek sie powtarza policja majac zdjecie bardzo fibres jakosci nie potrafi znalezc sprawcy jak ktos nie zakabluje takie maja swietne techniki operacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jej odpuścił, bo fajna dupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej podajcie do niej telefon fajna dupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wszczął postępowanie, pewnie jakaś urzędniczka, bo nie podejrzewałbym o to urzędnika. Szarpałbym.. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pewnie kupowała tabletkę "Po"dajcie jej spokój jakby była bez recepty to nie musiała by podrabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj,naprawdę tak mało przyjemności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlodek1952 napisał:
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie
a może kupiła psychotropa ktorego sprzeda z niezłym zyskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką słit focię to tylko na fejsika. Ciekawe co kupiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sweet focia ;) ale bym ja wytarmosil tu i tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna słowiańska uroda, prawdziwa Polka :). Tylko szkoda, że kradnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tym lekiem uratowała czyjeś życie A co, filmowo. Pewnie uratowała życie kolesiowi, który prysnął z kryminału i cierpi na rzadką chorobę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laska jest charakterystyczna a zdjęcie jak żyleta. Szybko się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdybym znał, to nie pomógłbym policji. NFZ dyma nas codziennie, raz ktoś wydymał NFZ i "wielka afera".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze w końcu ktoś pokazał że nfz nie ma deficytu na waleniewc***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to leki nadal nie są po złotówce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...