Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS da po 800. A ile obiecali przed wyborami? Może pielęgniarki by postrajkowały tak jak za poprzedniego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentarza na temat chamskich krów. Proszę mi pokazać gdzie tak się siedzi, to się przeniesiemy! Szkoda, że nie rozliczasz pracy lekarzy, którzy zarabiają kilkunastokrotnie więcej...na trzech etatach jednocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie inaczej czyli to pielęgniarki mają dopłacać te 400zł? Nie rozumiem tytułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki? Te chamskie krowy? Zamiast zajmować się pacjentami to siedzą na tylnych i plotkuja pijąc kawe
Widać kto tu jaką kulturę pokazuje... może się od Cb nauczyły tego chamstwa? :) szkoda że Polak Polaka nie potrafi docenić uszanować jego pracy. Mówicie na polityków, a sami co robicie? Jak się zachowujecie? Zero zjednoczenia, Zobaczyłeś/aś jeden oddział/szpital w którym tak jest (pewnie w jakiejś małej wiosce) i oceniasz wszystkie pielęgniarki według tego. Proponuję spróbować takiej pracy np na kardiochirurgii, neurochirurgi itd. zobaczymy czy będziesz siedział/a i pił/a kawkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS da po 800. A ile obiecali przed wyborami? Może pielęgniarki by postrajkowały tak jak za poprzedniego rządu.
Dureń jesteś, pomyśl kto te oszukane 400zl obiecywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki bywają różne ale pacjentom też nic nie brakuje. Leżałam kilka razy w różnych szpitalach i powiem jedno jak ty jesteś miły to i personel też ci tym samym odwdzięczy. Nawet najbardziej nieprzyjemna pielęgniarka jak o niej mówiono była dla mnie miła, wystarczy uśmiech mimo bólu i słowa dziędobry czy dziękuje nawet za najmniejszą czynność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dureń jesteś, pomyśl kto te oszukane 400zl obiecywał.
Ktoś obiecał i dał, czyli PO, a ktoś teraz zabiera, czyli PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w urzędzie marszałkowskim jest koalicja PO-PSL - która kieruje szpitalami więc pieniądze są potrzebne na stanowiska tworzone dla byłych funkcjonariuszy partyjno-rządowych PO i PSL w urzędzie marszałkowskim - więc pieniądze zostały dla pielęgniarek w szpitalach marszałkowskich na al. Kraśnickiej wstrzymane.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w urzędzie marszałkowskim jest koalicja PO-PSL - która kieruje szpitalami więc pieniądze są potrzebne na stanowiska tworzone dla byłych funkcjonariuszy partyjno-rządowych PO i PSL w urzędzie marszałkowskim - więc pieniądze zostały dla pielęgniarek w szpitalach marszałkowskich na al. Kraśnickiej wstrzymane.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach też nie dostały wszystkie pielęgniarki a rządzi koalicja PiS-PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś nie wiedział to teraz pielęgniarki muszą mieć studia (minimum licencjat) a studia pielęgniarskie nie wiele się rożnią od medycyny jeśli chodzi o poziom i wymagania (podobnie jak fizjoterapia i ratownictwo medyczne), jest 80% tego co na medycynie. Tylko tyle, że lekarz jest szanowany i zarabia kilkakrotnie więcej jak pielęgniarka, fizjoterapeuta czy ratownik medyczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś nie wiedział to teraz pielęgniarki muszą mieć studia (minimum licencjat) a studia pielęgniarskie nie wiele się rożnią od medycyny jeśli chodzi o poziom i wymagania (podobnie jak fizjoterapia i ratownictwo medyczne), jest 80% tego co na medycynie. Tylko tyle, że lekarz jest szanowany i zarabia kilkakrotnie więcej jak pielęgniarka, fizjoterapeuta czy ratownik medyczny...
DO RATOWNIKA MEDYCZNEGO Niestety teza o niewielkiej różnicy między studiami (wydział lekarski, pielęgniarstwo, ratownictwo to nie jest 100:80%). Tak może napisać tylko ten, kto nigdy nie poznał wymagań dla studentów Wydziału Lekarskiego. Czy rzeczywiście miałeś taki egzamin, do którego uczyłeś się przez 4 tygodnie od rana do późnej nocy? Jestem wykładowcą UM i niestety te różnice są znacznie większe. Potem jest to jeszcze bardziej widoczne. Do egzaminu specjalizacyjnego trzeba uczyć się już w ten sposób przez kilka miesięcy, biorąc zaległe urlopy i zaniedbując rodzinę. Chciałbym przy okazji tu prosić o to, aby nie brać tu pod uwagę ostatnio głośno komentowanego egzaminu z anestezjologii. Czy egzamin, który zdaje 6 osób na 67 to jest prawidłowo skonstruowany egzamin. Każdy układający test wie (niestety uczą tego na studiach, ale nie w Polsce), że wynik testu powinien być zbliżony do krzywej Gaussa (rozkład ocen od najsłabszych po najlepsze). Czy ktoś jest w stanie uwierzyć, że lekarze, którzy chcą zdać egzamin specjalizacyjny aby m.in. zarabiać więcej pieniędzy umawiają się i specjalnie nie uczą się do tego egzaminu? Niestety, świadczy to raczej o miernym przygotowaniu egzaminujących do ról które pełnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna w europejskim opakowaniu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były licea medyczne które kształciły prawdziwych fachowców praktyków dziś mamy teoretyków co niestety odbija się na fachowości. Miałam okazje przekonać się, starsze pielęgniarki podała mi 2 zastrzyki i nic nie czułam a młoda których jest jak na lekarstwo 3 po których mało nie zemdlałam i nie mogłam chodzić. Jeśli chcemy zatrzymać nasze pielęgniarki w kraju dajcie im godne zarobki. dawniej pomagały im salowe przy pacjentach, dziś same muszą to robić bo salowym nie można się zbliżać do chorego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadze przeznaczpne dla pielegniarek utknely  w urzedzie marszalkowskim. to psl rujnuje sluzbe zdrowia  i to psl zabiera pensje pielegniarkom. trzeba ich od koryta odwolac  bo nie bedzie gdzie sie leczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym uciekaniem to chyba lekka przesada. Może jakieś dane, statystyki? To samo można powiedzieć o hydraulikach że wszyscy dobrzy już wyjechali. Jak w każdym zawodzie, tak i wśród pielęgniarek, wszystko zależy czy im się chce i czy robią to co lubią. Osoba z przypadku nigdy nie będzie miała serca do swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze nie powinni zajmować się polityką ,wyuczyli się na koszt podatników,a jeśli chcą zajmować się polityką to niech zwrócą koszt studiów medycznych.To grupa ludzi nauczona tylko doić z bliżniego aż ostatnia koszula spadnie z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o emigrację pielęgniarek do innych krajów UE, najlepszym przykładem jest szpital MSW w Lublinie. Z oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii właśnie wyjeżdża 5 pielęgniarek, czyli ponad 1/4 składu. Wszystkie z tytułem magistra i specjalizacjami. Koleżankom za granicą życzymy powodzenia, jednocześnie zachęcamy innych do wyjazdu. Niech zobaczą ile nas jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być.....będzie lepiej.....praca dla wszystkich (oczywiście PiSiaków).....500 zł na dziecko,400 zł dla pielęgniarek..... To wszystko miało być(obietnice przedwyborcze).Teraz gdy gawiedź uwierzyła w kłamstwa (nie pierwsze) PiSdniętych i na nich zagłosowała,to teraz oni w "podzięce" elektoratowi tworzą stanowiska dla swoich,tworzą państwo policyjne,zwalniają sprawdzonych ludzi a zatrudniają indolentów (vide marszałek sejmu i jemu podobni).... Ale motłoch sam sobie wybrał taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...