Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miejscem spotkań towarzyskich osób wpływowych w województwie może byc każda knajpa ale my nie musimy za to płacić, panie Podkański. Cfaniak się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu pajacowi jedynie co dobrze wychodzi to mowienie, ze: MIASTA NA TO NIE STAC! twoja kandydatura zbliza sie ku koncowi i dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE POMOŻE JUŻ RADNEMU KRZYSZTOFOWI P. JAK MÓWIĄ SŁOWA PIOSENKI ..."TO JUŻ OSTATNIA NIEDZIELA..." PA PA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce zabłysnąć jak tatuś będący ministrem i posłem do europarlamentu.Jeżeli chce pomóc charytatywnie niech dietę przekaże a nie czyjeś pieniądze.Durnych polityków jednak jeszcze mamy ale to już chba ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja tu czegos nie rozumiem, przecez mozna rozganizowac ten bal samemu, chyba kazdy z zaproszonych uiszczalby jakies oplaty za zabawe? Czy raczej na zasadzie wejscie za darmo, i sie rzuci stowke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
Chce zabłysnąć jak tatuś będący ministrem i posłem do europarlamentu.Jeżeli chce pomóc charytatywnie niech dietę przekaże a nie czyjeś pieniądze.Durnych polityków jednak jeszcze mamy ale to już chba ostatni.
OPTYMISTA JESTEŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie. Lepszy będzie tor dla motocrossu na LSM-ie za 60 mln zł zapisanych w budżecie miasta. Tam też impreza będzie raz do roku - jak zapewnia Prezydent...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
miejscem spotkań towarzyskich osób wpływowych w województwie może byc każda knajpa ale my nie musimy za to płacić, panie Podkański. Cfaniak się znalazł.
Wydaje się, że nie cfaniak, lecz bardzo mondry człowiek, ktury kce służyć mieszkancom naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...