Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto chce urządzić nowe części parku Jana Pawła II. Ile będzie trzeba wydać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2019 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Oj uważaj, bo zaraz zostaniesz oskarżony o mowę nienawiści i wtrącony do więzienia.
Oj nie wiesz ty co to hejt. Dlatego szerokozakrojona edukacja w tym względzie jest wskazana.
 ***s://sjp.pwn.pl/slowniki/SARKAZM.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięcioły, sójki i lisy są równiez w blokowisku na Kalinie u moich rodziców. Jak chcę o 4 rano pooglądac przyrodę to wsiadam w samochód i jadę na wieś ( nader często to robię) i nie udaję , że w wąwozie między blokowiskami zaobserwuję sarny. W mieście jest miasto i kijem Wisły nie zawrócisz. Lisa ostatnio u mnie na osiedlu widziałam trzy lata temu - lizał sobie jajka pod znakiem drogowym przy ul. Gdańskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować te niby ogródki działkowe poniżej osiedla Sienkiewicza.Syf w środku miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejuniu!! Znów będą wycinać drzewa aby posadzić park!!!! Jak przy zamku robili plany parku,to "projektant" chciał wycinać drzewa no mu do alejki nie pasowały!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...