Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko fajnie, miasto może wpierdzielić 470 baniek w rewitalizację terenów wokół śmierdzącej rzeki, stawy, parki i inne pierdółki czysto estetyczne. Super że miasto wypięknieje, ale mówimy o kwocie około pół miliarda złotch! Już na prawdę, leciutka przesada. Nie żebym był jakimś zagorzałym obrońcą toru, ale w takim przypaduku chyba można by wygosporarować tą 1/20 w/w kwoty i zaspokoić potrzebę fanów motorsportu. Widać jest zapotrzebowanie aby istniało miejsce, gdzie można poszaleć samochodami, a takie newsy o rewitalizacji doliny Bystrzycy i kwotach jakie mają być w ten pomysł wpompowane, w chwili gdy likwiduje się obiekty przynoszące pożytek, moge być irytujące.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej wydać te pieniądze na oczyszczenie i zagospodarowanie zalewu?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze miejsce do inwestowania w mieście chcecie zamienić w jakieś bajoro w centrum miasta pełne komarów ,syfu ,pseudowędkarzy i miejscowych meneli?I to jest ta super koncepcja Może najpierw zajelibyście się zalewm zemborzyckim tak by przypominał miejsce wypoczynku a nie zadrutowane i zapłotowane miejsce.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Bardziej realny byłby chyba lot trolejbusem na Marsa...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani staw królewski nie jest nikomu tam potrzebny ani atrakcje koło Starego Gaju ani aż taka infrastruktura nad zalewem. A gdzie zieleń?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak dobry tekst reklamowy ten nie jest dobry ale fajnie że jest  Zuk powiada że nie chce likwidowac ogródków działkowych - oczywiście sciemnia rzecz przy tym dotyczy nie tylko ogródków w miejscu planowanego bajora zwanego nie wiadomo czemu Wielkim Stawem Królewskim ale wszystkich ogródków działkowych przy rzece Bystrzycy da się to pokazać cytując ów dokument za 100 tys zł    ale ale DW pisze  Miasto chce wpompować 470 mln zł w Bystrzycę. to nieprawda bo Zuk chce raczej wypompować z bystrzycy i jej okolic olbrzymie pieniądze na dokładnie tej samej zasadzie jak stało się to z parkiem na ZOR-ach  
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat nie mogą zrobić porządku z Zalewem Zemborzyckim a teraz chcą wyrzucać pieniądze w Bystrzyce, która jest jeszcze w gorszym stanie. Pieniądze wyrzucone w błoto..
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewem nie ma kto się zająć! Dobudujcie sobie staw.....
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża przy starym moście przy ul. Turystycznej? Czuje się jak na seansie filmu fantastycznego :) A tak szczerze mówiąc to jakoś nie wyobrażam sobie plażowania przy ul. Turystycznej ....
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla kogo to wszystko ? Dla Niemców, Francuzów ? Gdzie nasz przemysł ? Znowu bezsensowne wydawanie pieniędzy i żadnej inwestycji w człowieka. Kiedy ta gnębiąca polityka sie skończy ? Kiedy zpowrotem zaczniemy myśleć o sobie ... kiedy ktoś zacznie myśleć o odbudowie naszej gospodarki ?! O ile wogóle ;/
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko ogrodzone i zarządzane przez MOSiR
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w tej bajce beda smoki?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej od razu misia ustawić, będzie jasno i czarno na białym...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istotą tego pomysła  za 100 tys zł jest pewien deal poczytajcie ten tekst z DWhttp://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120726/LUBLIN/120729539 kilka cytatów: "Ogrody "Podzamcze” przy al. Unii Lubelskiej, to ponad 34 ha gruntów. Najatrakcyjniejsza "Rusałka” to teren w samym środku miasta" "W Lublinie jest 15 tysięcy działkowców i 47 ogrodów. Zajmują one ponad 400 ha. Większość należy do miasta i Skarbu Państwa. " " Na razie nie zamierzamy nikogo z tej ziemi wyrzucać – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik lubelskiego ratusza. – Przeanalizujemy stan prawny gruntów, użytkowanych przez PZD. Będziemy spokojnie czekać, aż parlament przyjmie nowe przepisy."tekst był pisany w 2012 roku i jak widać owo "na razie" goracych ust prezydenta własnie się skończyło... "Dyskusja trwa, a towarzyszą jej obawy przed przejęciem gruntów przez właścicieli. W Lublinie, wiele ogrodów leży w miejscach bardzo atrakcyjnych dla inwestorów.   Przykładem mogą być ogrody "Podzamcze” przy al. Unii Lubelskiej. To ponad 34 ha gruntów, z których miasto nie czerpie żadnych korzyści. " "Na przejęciu i sprzedaży ogrodów, samorząd mógłby świetnie zarobić. Według analityków, metr kwadratowy działki w rejonie centrum Lublina wart jest ok. 400 zł. Na peryferiach ceny są o ok. 200 zł niższe. Ponad 30 ha przy al. Unii Lubelskiej to jedynie drobna część puli.  Do miasta należy blisko 28 ha działek przy ul. Zawilcowej. " kojarzycie co planują przy Zawilcowej i w miejscu ogrodów na Rusałce? samo ROD "Podzamcze" jest warte u deweloperów 136 000 000 zł Zawilcowa to ok 70 000 000 zł Rusałka czyli ROD „Nasza Zdobycz”  to kolejne miliony itd itp zacytuje wam teraz dobrze jak zwykle zorientowanego urzędnika MSZ-tu który pochodzi z Lublina   "Napisano 25 luty 2007 - 19:44 O tej inwestycji się nie mówi, ale myślę, że kwestią czasu jest, kiedy miasto zacznie łakomym okiem spoglądać na tereny, który obecnie zajmują w Lublinie ogródki działkowe. To bardzo cenne działki - przede wszystkim te między Al. Piłsudskiego a Rusałką oraz cały teren w trójkącie Unii Lubelskiej - Tysiąclecia - Bystrzyca. Co o tym sądzicie? Co powinno w tym miejscu powstać? Nowoczesne City, czy może tereny rekreacyjne? A może hipermarket? :-P " jak widzicie ta sprawa nie jest nowa - od dawna wiadomo że ktoś będzie chciał zarobić  dokładnie tak jak na ZOR-ach czyli kosztem mieszkańców miasta w skali całego miasta Żuk walczy o majątek rzędu 1 200 000 000 zł| słownie miliarda dwustu milionów złotych teren o takiej wartości może się stać przedmiotem "zamiany" gruntu takiej jak na Bronowicach to jest sedno i cel "rewitalizacji"
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 09:59
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nasza władza ma tyle kasy że nie wie gdzie je "utopić"? Pracy, ulic nam trzeba a nie miejsc na kolejne rozrywki.  
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się!!!! Czy ci nasi radni to są mądrzy ludzie czy będą nam wciskać pomysły z kosmosu. Już był taki jeden co to organizował trasę kajakową z wodowaniami, zawody wędkarskie koło oczyszczalni (o mało się nie potruli) a teraz pompa 470 mln w Bystrzycę?????????? Najpierw trzeba się zająć problemem JAK OCZYŚCIĆ TEN ŚCIEK!!!!!!!!!!! I NA TO DOSTAC PIENIĄDZE Z UNII - ale tu trzeba główkować mądrze a nie wyciągać głupie pomysły jak gluty z nosa wiercąc ołówkiem i siedąc za biurkiem w urzędzie. My to zawsze potrafimy wymyslać coś od końca! Przyjemnej kąpieli - kupcie sobie cysternę mydła Jeleń do zmywania syfu po kąpieli.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji wiecie pod czyimi oczyma wydawano 100 tys zł na tego pdf-a Żucze podpisuje umowę z Kuiper compagnons oczywiście to fotka z holenderskiej strony - w lubelskich mediach niektóre strategoiczne osoby zostały pominięte ;-) zgadniecie czemu? może was zaskoczę linkujac teraz syna paskudnego lubelskiego oligrachy Voldemorta http://m.lublin.gazeta.pl/lublin/1,106513,16363320,Mamy_tu_fachowcow__a_ratusz_bierze_ich_z_Rotterdamu.html dla tych co ich gadzinówka blokuje  Szymon Pietrasiewicz* 2014-07-22   Rozmawiałem z architektami krajobrazu, urbanistami, animatorami kultury. Nikt z nich nie został poproszony o zabranie głosu, czy konsultację w tej sprawie, a rzeka płynie przecież w Lublinie, a nie Rotterdamie! Myślę, że w Lublinie mieszka tylu doskonałych fachowców czujących ten temat, tutaj wykształconych, gotowych przygotować projekt z sercem i za darmo, że nielogicznym wydaje się zlecanie tego zadania zewnętrznej firmie Z zainteresowaniem śledzę kolejne artykuły na temat planów rewitalizacji doliny Bystrzycy w lokalnej prasie, w tym ostatni tekst w Gazecie Wyborczej w Lublinie pt. "50 tys. dla krakowian, 100 tys. dla Holendrów. Po co?" Pozwoliłem sobie na maila w tej sprawie, gdyż temat jest mi bliski. Realizując projekt "Most Kultury" już drugi rok przebywam w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, trzy miesiące w roku prowadzę w oparciu o nią przedsięwzięcia, artystyczne, społeczne i edukacyjne. Plany bardzo ogólne Zrealizowaliśmy też szereg działań popularyzatorskich na temat wiedzy o Bystrzycy i jej historii w mieście. Podsumowaniem jest szykowana właśnie wystawa na moście im. Lutosławskiego. Miałem przyjemność zapoznać się z planami rewitalizacji Bystrzycy i muszę przyznać, że mają charakter bardzo ogólny i pomijają wiele aspektów wynikających z przepływu rzeki przez rożne obszary miasta nie uwzględniają lokalnej specyfiki społecznej, kulturowej, czy historycznych uwarunkowań, tylko traktują rzekę jako osobny "projekt" wpisany na nowo w miasto. Moje obawy budzi również fakt, że zlecenie wykonania nowego projektu rewitalizacji doliny Bystrzycy w Lublinie firmie spoza miasta, a nawet kraju może skutkować rozwiązaniami jeszcze bardziej pozbawionymi wrażliwości na subtelne niuanse, konteksty lokalne itp. Głosu nie mieli Rozmawiałem z wieloma środowiskami, architektami krajobrazu, urbanistami, animatorami kultury. Nikt z nich nie został poproszony o zabranie głosu, czy konsultację w tej sprawie, a rzeka płynie przecież w Lublinie, a nie Rotterdamie! (siedziba firmy Kuiper Compagnons). Myślę, że w Lublinie mieszka tylu doskonałych fachowców czujących ten temat, tutaj wykształconych, gotowych przygotować projekt z sercem i za darmo, że nielogicznym wydaje się zlecanie tego zadania zewnętrznej firmie. Wszystkim wątpiącym w nasze siły polecam rewelacyjną wystawę studentów architektury Politechniki Lubelskiej w Gali na temat rewitalizacji okolic Ronda Lubelskiego Lipca'80, okolic 1Maja, Zamojskiej, a tym samym rzeki płynącej w tej okolicy. Dla mnie temat jest prosty, skoro nikt nie pyta, nie konsultuje, nie chodzi za sprawą, to widocznie brakuje wizji, koncepcji i zaangażowania w sprawę. W pewnym momencie postanowiłem wziąć temat w swoje ręce i napisać do Pana Zdzisława Strycharza będącego osobą kompetentną w temacie jak wynika z artykułów. Okazało się jednak, że na stronach urzędu miasta nie ma do niego jakiegokolwiek kontaktu... Proszę o pochylenie się nad tą sprawą, bo mam poczucie, że jak my sami tego nie zrobimy, to nikt za nas lepiej tego nie przygotuje. *pracownik Centrum Kultury w Lublinie Szymon "Szympans" Pietrasiewicz jest oczywiście częścią tego skorumpowanego układu władzy jaki tworzy Żucze ale widać nie był ówczesnie wtajemniczony w plan prywatyzacji ogródków działkowych... hmm a może zresztą jako że jest jednak lublinianinem - co prawda należącym do lokalnej postkomunistycznej oligarchii która nie jest znana z atencji dla Lublina - ale jednak lublinianinem może więc faktycznie błyskał w nim jakiś lokalny patriotyzm ;-) to jednak co ewentualnie może gdzieś tam być w młodym Pietrasiewiczu z pewnością nie występuje w Żuku czy Chorosiu dla których lublin jest jedynie obszarem intensywnej eksploatacji  
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 10:31
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze to niż jakiś tor dla wieśniaków
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak bezrobotny blogerze znowu wylewasz żółć i sPISkujesz? idź do lekarza niech ci w końcu wypisze jakieś leki bo autentycznie żal Cię czytać
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.