Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co te wonty o kase, przecież to unia zapłaci jak zwykle 70%-80%, to niech robią, niech ciągną sare z uni jak teraz jest na plaże i stawy to niech ciągna na to.. piona  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to sądzę, że bez kozery można by sie pokusić o zrobienie morza w Lublinie. Mówię to ja, Polak, nie Holender i za ten pomysł winszuję mniej niż tamte pludraki. Mój pomysł nie gorszy i ma taką samą szansę na realizację. Równie dużą, jak "wizje" przebudowy pl. Litewskiego, międlone chyba od 10 lat. Furda komunikacja, miejsca pracy, bezpieczeństwo, połamane chodniki, zapuszczone kamienice na Kunickiego czy Kośminku - pół miliarda na morze się znajdzie, bo nic wazniejszego nie ma! oto moja euro-wizja! A kto przeciw, ten defetysta i oszołom, bo igrzyska są najważniejszą ze sztuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszać uwagi do projektu bo od samego waszego pisania w internecie projekt lepszy się nie zrobi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dank u voor het idee van het vernietigen van de  volkstuinen Het zal veel oudere mensen duwen naar de marges van het openbare leven en om ze te sluiten voor woningbouw   Lublin bewoners zal nooit vergeten ons Kuiper Compagnons en Nederlandse koninklijke familie  het verraad van ideeën open samenleving https://www.youtube.com/watch?v=tjHilYRgWjM zadowoleni działkowcy i mieszkańcy Lublina mogą pisać do wyżej widocznych holenderskich patronów całej tej hucpy adres to:Majesteit Koning Willem-Alexander, Majesteit Koningin Máxima Paleis Noordeinde Postbus 304122500 GK Den Haag zachęcam...
Ostatnio edytowany 25 lutego 2015 r. o 12:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny bloger Leniak jest niekwestionowanym królem wklejania filmików z YT. Towarzyszu wpiszcie sobie tę umiejętność do CV - może w końcu znajdziecie jakąś pracę i przestaniecie pasożytować na innych uczciwie płacących podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję najpierw oczyścić zalew, później zastanawiać się co z plażami i przystaniami w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie ale zabrakło NAJWAŻNIEJSZEGO. Jak oczyścić rzekę? Kto bowiem będzie chciał wypoczywać nad ściekiem??   Niech metropolia Lublin skanalizuje najpierw dorzecze Bystrzycy i wlepia mandaty tym z dziurawymi szambami. Bez tego nie ma co marzyć.   P.S. Nawet jak rzeka będzie miała I klasę czystości to "sracze" z kundlami na sznurkach skutecznie "umilą" czas nad Bystrzycą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej rzekę zostawić w spokoju i poprzestać na sprzątaniu jej okolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej rzekę zostawić w spokoju i poprzestać na sprzątaniu jej okolicy?
jeśli chodzi o rzekę jako taką to trzeba się nią zająć... z tym że o tym to akurat mowy jest najmniej i nie chodzi tylko o Bystrzycę ale i o Czerniejówkę (w stanie agonalnym jest) i o Czechówke (ostatnio moje słońce widząc ją wpływającą do tunelu spytało a czemu to taki brudny sciek?) sprzątanie okolicy też zresztą nie idzie waadzy  nie da się tu bowiem nic sprywatyzować kumplom deweloperom...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie ale zabrakło NAJWAŻNIEJSZEGO. Jak oczyścić rzekę? Kto bowiem będzie chciał wypoczywać nad ściekiem??   Niech metropolia Lublin skanalizuje najpierw dorzecze Bystrzycy i wlepia mandaty tym z dziurawymi szambami. Bez tego nie ma co marzyć.   P.S. Nawet jak rzeka będzie miała I klasę czystości to "sracze" z kundlami na sznurkach skutecznie "umilą" czas nad Bystrzycą.
   
  W celu oczyszczenia Bystrzycy miałby powstać dodatkowy zbiornik przed Zalewem Zemborzyckim, gdzie gromadziłyby się związki azotu i fosforu spływające z pól uprawnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam takie pytanie. Czy Ci wspaniali Holendrzy byli kiedyś nad rzeką Bystrzycą w środku lata? Zamierzają też przy okazji oczyszczalnie ścieków wybudować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by było zbyt piękne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na koniec będzie jak w sprawie lubelskiego toru, chcecie kajaków czystego zalewu, słonecznych plaż? ...To sobie znajdzcie sponsora który wam to wybuduje a miasto będzie patronatem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
science fiction = żuk fiction :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewitalizacja parku Ludowego? Raczej tych nędznych resztek, któtre z niego zostały. Ale zróbcie to zróbcie, a nie gadacie o tym od 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum wody pitnej??! W tym ścieku na Bystrzycy??! 1 kwietnia dopiero za miesiąc... Pana Żuka i cały ratusz powinni zamknąć w Abramowicach... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***************************** CZY  LUBLINIANIE  ZASŁUGUJA   NA   PONIZANIE ? ***************************** W  lubelskim  Ratuszu  mają  Nas  Lublinian  za... idiotów  ale  niestety  to  lubelski  Ratusz  ma  od chyłki  myślowe  co  udowadnia  Lublinowi  coraz  częściej (sic?) .   Ja  tylko  przypomnę, źe  Ratusz przeprowadził  wycenę  oczyszczenia  Zalewu  Zemborzyckiego  i  nawet  wytypował  firmę  z  Pozna nia  która  poszła  na  ustępstwa  i  za  torf  z  dna  Zalewu  miała  nawieźć  piasek  na  dno  Zalewu. Firma  miała  doświadczenie  bo  te  same  czynności  wykonała  na  Zalewie  poznańskim .   Miliony były  ale  do  dzisiaj  Zalew  Zemborzycki  to... wielkie  brudne  bajoro ! .   Czyli  Prezydencie  z  lube lskiego  Ratusza ---  nie  poniźaj  Pan  Lublinian ,  bo  zagospodarowanie  rzeki  Bystrzyca  moźna  czynić  po  oczyszczeniu  Zalewu  Zemborzyckiego   NIGDY  ODWROTNIE ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają pomysłów żeby wyciągać kasę -Saski ogród dopłata ,stadion dopłata ,basen dopłata - Włodarze miasta wraz z projektantami zachowują się jak banda debili bez szkoły 2+2 =5 oto matematyka Lubelskich urzędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to głupi pomysł, 470 mln można przeznaczyć na lepszy cel niż na błoto, którego nie chce nikt poza radą miasta czy kimkolwiek kto wymyślił taki poroniony pomysł. A swoją drogą to ciekawe czy ci holenderscy projektanci widzieli w ogóle bystrzycę i zalew, bo jeśli nie to wszystko jasne - po co myśleć samemu skoro można zapłacić zachodowi za projekt, który zrobią w 5 minut i pobrać kaskę. To nic, że projekt jest bez sensu. Obudźcie się! Już lepiej będzie oczyścić zalew, a o możliwość budowy i nowe pomysły jeszcze sami będą do was lgnąć. Teraz wygląda to tak: Oh, unio, proooszę daj nam pieniądze i zrób nam projekt, jesteśmy posłusznymi pieskami, zrobimy wszystko co chcecie, nawet jeśli mija się to z celem a i środkiem do niego nie jest.   Dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mnie sie ten pomysl bardzo podoba, jak to byloby pieknie niedaleko mojego miejsca zamieszkania miec i piekny park na Zawilcowej, odnowiony park bronowicki i Ludowy, nie mowiac juz o plazkach i wypozyczalniach kajakow, do tego infrastruktura dla spacerowiczow, miejsca dla dzieci i byloby gdzie wyjsc na spacer z psem, bajeczka. Pomysl zagospodarowania zalewu i Staw krplewski tez mi sie podoba. Obym tylko doczekala realizacji. Tak trzymac :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...