Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto dopłaci do wody?

Utworzony przez henryk20071@poczta.onet.pl, 17 lutego 2009 r. o 21:51 Powrót do artykułu
Jako mieszkaniec tego grodu nie wyrażam zgody na takie tandetne rozwiązanie - dotowania po kilka groszy ceny wody i ścieków.Mieszkańcy zaoszczędzą ogromną kwotę 10 zł(1,5 paczki papierosów) a miasto straci kilka milionów przez niefrasobliwość naszych radnych jeżeli się na taką propozycję zgodzą. Powinni pamiętać o przyszłych wyborach - a zapewne będą już wkrótce - rozwiązań powodujących straty w budżecie sobie nie życzymy. Przypominam o potrzebnych pieniądzach na budowę np.Krańcowej , przyszłego połączenia z obwodnicami oraz rozbudową kanalizacji i wodociągów oraz planowaną modernizację stacji pomp MPWIK.Dla słabo zorientowanych przypominam że MPWiK to firma będąca własnością gminy Lublin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do " henryk20071@poczta.onet.pl": Mam dla ciebie lepszą propozycje. Płac więcej, tak sam z siebie, może za sąsiada lub sąsiadkę. Ty dopłac mi te 40 groszy. Bardzo sie ucieszę. Może twoje obużenie wynika z przynaleznosci do PO lub zatrudnienia w Ratuszu u "Piaskowego Dziadka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł dopłacania każdemu mieszkańcowi przez miasto. Zawszę zostanie parę groszy w kieszeni, a że za te 6,5 mln można by parę dróg poprawić to mi to wisi bo i tak moja Toyotka Land Cruiser pójdzie i nawet po kartoflisku. Ale samochód myć trzeba i woda idzie aż miło (w lecie masa wody idzie na trawniki ). Płacę olbrzymie podatki miastu za moją willę to niech chociaż do wody mi dopłacają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryku, myślących perspektywicznie obywateli, takich jak Ty, jest jak widać na lekarstwo. Przeważa motłoch który się wpisał w komentarzach pod Tobą, głupio cieszący się z tych 10zł. Co prawda, ten sam motłoch będzie narzekał na dziury w drogach i chodnikach, ale neurony w jego zbiorowym móżdżku nie będą w stanie się połączyć, by odnaleźć ciąg przyczynowo skutkowy. Widzisz bowiem, motłoch nie myśli, ma jakąś blokadę jeśli chodzi o pytanie go: skąd się biorą pieniądze w kasie miejskiej? Nie jest w stanie sobie zobrazować faktów, którymi jest to, że SAM tam tą kasę zanosi. Nie rozumie też, że aby dostać 40gr, to musi dać pewnie z ~60gr, bo koszty administracyjno-biurokratyczne swoje też kosztują! Przecież żaden Radny nie pracuje za darmo, co może wszakże dziwić patrząc na poziom decyzji. Cóż zrobić w tej sytuacji? Może apelować do prasy i mediów, by próbowały edukować motłoch? Przypominały skąd się bierze kasa w miejskim skarbcu? Ale z drugiej strony, czy można Nam tego wymagać? Szczególnie od kadry zarządzającej, która po pracy w mediach prywatnych znajduje zatrudnienie w lokalnych mediach państwowych? Echh... Ignorance is bliss..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...