Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto rozbuduje szkoły w Lublinie

Utworzony przez monika, 22 lutego 2015 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Miasto zamieniło pole na działkę zadrzewioną, w miarę urządzoną przy Krańcowej, bo miało budować na tym polu szkołę, a teraz okazuje, że chyba zrobiło tylko prezent firmie Wlaszczyk Więckowski, którzy mogli na swoim polu postawić jedynie szkołę, ale teraz mają działkę budowlaną pod bloki. Miasto zaś szkoły budować nie będzie, bo nie ma za co. Za takie podejście to powinno być dawno CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BASEN PRZY ZS10 NA UL. BIEDRONKI? Oh zapomniałem że RADNY DZIELNICY nie jest w RATUSZU więc nie tak łatwo to załatwić jak na WĘGLINIE gdzie szkołą dostała basen OD RAZU! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronowicach też przybędzie mieszkań. Szybciutko rośnie osiedle na terenie LZNS, a niebawem powstaną wspaniałe bloki na terenie zdemolowanego skweru. Dlaczego zamiary rozbudowy dotyczą tylko względnie nowych szkół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy fakt, że w Lublinie stale rośnie liczba mieszkańców (mimo, że w Polsce ona spada). Cieszy też fakt, że w naszym mieście mimo ogólnopolskiego niżu demograficznego rodzi się więcej dzieci niż w szczytowych latach 80-tych i stale są potrzebne nowe szkoły. Brawo Prezydencie Żuk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy fakt, że w Lublinie stale rośnie liczba mieszkańców (mimo, że w Polsce ona spada). Cieszy też fakt, że w naszym mieście mimo ogólnopolskiego niżu demograficznego rodzi się więcej dzieci niż w szczytowych latach 80-tych i stale są potrzebne nowe szkoły. Brawo Prezydencie Żuk!!!
śmiechłem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BASEN PRZY ZS10 NA UL. BIEDRONKI? Oh zapomniałem że RADNY DZIELNICY nie jest w RATUSZU więc nie tak łatwo to załatwić jak na WĘGLINIE gdzie szkołą dostała basen OD RAZU! Brawo!!!
10 lat starań to od razu??!!  niezłe poczucie czasu, Gościu!   Wasilewski był z Węglina i to chyba jeszcze za jego kadencji przepadło dofinansowanie na budowę basenu na Węglinie, nie zrobił nic dobrego dla dzielnicy, w której mieszka, wiec czasem nawet najwyższy fotel nie gwarantuje poparcia nawet ważnych inwestycji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja musze zamknac szkole bo mam zbyt malo dzieci. . . NIESTETY . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...