Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale obskurna ruina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedano kamienice Januśkowi i Herbapolowi to czemu nie opylić innych gminnych nieruchomości jak znajdą się nabywcy. Ale czy to jest sprzedaż czy Św. Mikołaj dla "ubogich" inwestorów. Liczyć koszt nowych mieszkań dla b. lokatorów sprzedawanych nieruchomości od uzyskanej kwoty ze sprzedaży to jakoś tego zysku nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko !!! "solidaruchy" sprzedający majątek przejęty przez komunistów ( nie mylić z socjalistami !!!), są według mnie paserami !!! Przyjdzie czas ,gdy na białe powiedzą białe, a na kolorowe , kolorowe !!! Za prawdę powiadam wam , przyjdzie taki czas ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzić do awersji na sam widok, a następnie sprzedać, bo miasto tonie w długach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzić do awersji na sam widok, a następnie sprzedać, bo miasto tonie w długach...
Tak jak szkoda mi było  światłych Polaków  śp.Cyrankiewicza , śp.Gierka , czy śp.Jaruzelskiego ? ( nie mówiąc o śp .kardynale Wyszyńskim czy śp. Wojtyle ...!!!) , tak teraz szkoda mi obecnego pana prezydenta Żuka czy prezesa partii rządzącej pana Kaczyńskiego !!!Dlaczego ??? Bo stworzono system poparcia gawiedzi , a nie ludzi myślących ...!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomylone podpisy pod zdjeciami.Baraki na Nałeczowskiej podpisanevjako ul misjonarska !!!! y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim inwestorom i tym, którzy chcą tanio nabyć mieszkanie z licytacji (nie tylko komorniczej) polecam serwis www. licytanci.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zaczyna handlować zabytkami ??? Co na to ich konserwator.....NIC ??? Wszak na ich konserwacje id a pieniądze z Unii...czyżby wykorzystano ich min. na sieć trolejbusową ???? A co z i mieszkańcami byłego browaru przy Bernardyńskiej ??? Chęć wykupu mieszkań zadeklarowało 80% mieszkańców i co.....Miasto milczy....a Perła robi co chce z zabytkami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto tonie w długach? co za brednie... finanse Lublina są stabilne, sytuacja ekonomiczna pod pełną kontrolą... najlepszym dowodem kolejne inwestycje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedawać bo wygląda ohydnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto tonie w długach? co za brednie... finanse Lublina są stabilne, sytuacja ekonomiczna pod pełną kontrolą... najlepszym dowodem kolejne inwestycje...
pisowcom nie wytłumaczysz, taki typ człowieka i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bedzie winny jak na łeb się komuś zawali,że tak się okrutnie wyrażę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest szansa sprzedać to pewnie że tak, szkoda tylko,ze tym mieszkającym trzeba bedzie mieszkanie dac a jka widać nie szanują oni cudzej własności to i mieszkania socjalne zaraz do ruiny doprowadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest szansa sprzedać to pewnie że tak, szkoda tylko,ze tym mieszkającym trzeba bedzie mieszkanie dac a jka widać nie szanują oni cudzej własności to i mieszkania socjalne zaraz do ruiny doprowadzą
  Masz racje, ogladałam kiedyś program jak w nowych mieszkaniach "biedni" co od Państwa dostali okien już nie mieli, pewnie wybite podczas awantury po alkoholu oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bedzie winny jak na łeb się komuś zawali,że tak się okrutnie wyrażę
    No wiadomo...chyba nie mieszkańcy, jak nie remontują choć użytkują tam mieszkania, to rozwiązanie tylko jedno sprzedać komuś kto remont wykona, a wyglądają to miejsce na bardzo zaniedbane przez mieszkających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na Misjonarskiej są słupy trakcji wysokiego napięcia?To zdjęcie z Morwowej w kierunku Nałęczowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego miasto ma szukać ludziom mieszkań jak mnie to denerwuje pewnie jak zwykle nie płacą za nic, bo rzekomo kasy na rachunki nie maja, ale na fajki i alkohol zawsze jest, a teraz miasto musi im lokale zastępcze znaleźć, patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego miasto ma szukać ludziom mieszkań jak mnie to denerwuje pewnie jak zwykle nie płacą za nic, bo rzekomo kasy na rachunki nie maja, ale na fajki i alkohol zawsze jest, a teraz miasto musi im lokale zastępcze znaleźć, patologia
Wiesz dlaczego Szwedzi zbudowali tak dobry kraj ?!! Ja tym nieszczęśnikom dałbym lokale komunalne,  ale poza Centrum i koniecznie flaszkę na łeb dziennie !!! Z tego byłyby lepsze owoce niż z planu 500 + !!! Ale to jeszcze nie ten czas ,aby Lachy były zdolne do logicznego myślenia ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRŻYJ WŁADZO NAD GAWIEDZIĄ , BO MĄDROŚĆ NARODU SIĘ BUDZI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIASTO Inwestycji! Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...