Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto wyśle porzucone auta na złom

Utworzony przez dyl, 23 kwietnia 2009 r. o 19:59 Powrót do artykułu
Bardzo ciekawa inicjatywa, ale obowiązek usuwania pojazdów zgodzie z art. 50A Prawa o ruchu drogowym obowiazuje nie od dzisiaj podobnie jak i inne akty prawne regulujące usuwanie zawalidrogi. Ciekaw jestem kto za to zapłaci, bo z tego co wiem firmy holujące i parkujace takie pojazdy ponoszą olbrzymie straty, bo nikt im nie płaci za pierwsze pół roku, a to jest średnio kilka tysięcy złotych od sztuki. Gdy na parkingu stoi rocznie kilkadziesiąt nieodebranych pojazdów robią się z tego olbrzymie sumy rzędu 100 - 200 tyś zł wyłudzonych usług i to tylko w jednej firmie, a problem dotyczny kilkuset firm w całej Polsce. Czarno to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam po 2 wraki na Hetmańkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na Kawaleryjską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Królowej Jadwigi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę na ul.Młodej Polski- ponad 10 wraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół roku?!?! I za to wszystko oczywiście miasto będzie płacić Ja bym takiego złomu nie trzymał dłużej niż miesiąc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak LODALICJA P.O-Z.S.L. wprowadzi POdatek ekologiczny w wysokości 3000PLN od starych samochodów to dopiero nastąpi wysyp POrzuconych POjazdów ze starszych roczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking przy bloku na Puławskiej 26 - od prawie pół roku w poprzek parkingu stoi sobie rozbite Uno. Zaczyna służyć jako dawca części bo właściciel je wyprzedaje. Ale ma też i rejestrację, czyli jest chętny do pokrycia wszelakich kosztów związanych z odholowaniem, parkowaniem i utylizacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na strażacką dwa wraki aż żal patrzeć jak niszczeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, raz w artykule jest napisane, że kosztami utylizacji zostanie obciążony właściciel, a po chwili że miasto... Czy DW może precyzyjnie pisać? Chyba, że ja jakoś koślawo czytam ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...