Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zafunduje hotel 109 muzykom

Utworzony przez jjj, 20 marca 2014 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Niby z czego się cieszyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zafunduje, zapłacimy my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracy nie ma i tylko myślę o koncertach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to taki rozrzutny w tym miescie jes ze funduje hotel? To ja mam wiecej za wode płacic żeby dwa autokary jakiś grajków pare dni balowało w Lublinie a na ul. łeczyńskiej jak były doły to dalej beda, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To powinna być żałoba z likwidacji suwerennego państwa polskiego.Traktakt Lizboński dopełnił dzieło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to taki rozrzutny w tym miescie jes ze funduje hotel? To ja mam wiecej za wode płacic żeby dwa autokary jakiś grajków pare dni balowało w Lublinie a na ul. łeczyńskiej jak były doły to dalej beda, tak?
  muzka poważna i balowanie? eeee nie ma szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich oburzonych: Obecnie taki jest standard obsługi imprez kulturalnych. Artyści mają zapewniany nocleg w hotelu (3-gwiazdkowy hotel również jest standardem) w zależności od długości imprezy od dnia poprzedzającego występ i łącznie z noclegiem po ostatnim swoim występie. Nie ma nad czym się rozwodzić. Takie zasady panują wszędzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.....a na WOŚP kasy nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów  rozdawanie NIE SWOICH a naszych pieniedzy . Tak jak BAL AMBASADORA WOJEWÓDZTWA LUBESLKIEGO ( patrz INTERNET)    Pieniadz powinny  powinny iśc na drogi na budowę przedszkoli bo ciagle jest za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...