Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto zamawia gadżety promocyjne. M.in. skarpety, ręczniki i plecaki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2017 r. o 20:13 Powrót do artykułu
super mi sie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODKLADKE POD MYSZKE BYM NAWET KUPILA :d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kreda to do Szwecji pojedzie czy Brukseli (oczywiście jako gadżet)? Do walki z arabami dodał bym jeszcze ręcznik no i może gumkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik miejskich podatków poproszę o skarpetki - 7 pa,r kolor raczej nie rowerowy, Rozmiar 42-43. Dane do wysyłki podam na priv. Proszę o potratowanie niniejszej prośby poważnie gdyż on skarpetki są mi koniecznie potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A majtki będą ? Jeśli tak to poproszę parę z dymem żuka na du...pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ryjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jedyne miasto, które zamiast własnego herbu (bardzo ładnego zresztą) używa jakiegoś gównianego logo. Masońske oczko wpisane w coś na kształt swastyki (takie wrażenie można odnieść oglądając obecne logo). Wstyd, promocja miasta winna odbywać się za pośrednictwem oficjalnych symboli jakim w tym przypadku są: herb, bądź insygnia w postaci ówczesnych pieczęci Rady Miejskiej. Klub krzywego koła w tym mieście już ma za dużo do gadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucanie pieniędzy w błoto ! Marnotrawstwo i głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lublin  jedyne miasto, które zamiast własnego herbu (bardzo ładnego zresztą) używa jakiegoś gównianego logo. Masońske oczko wpisane w coś na kształt swastyki (takie wrażenie można odnieść oglądając obecne logo). Wstyd, promocja miasta winna odbywać się za pośrednictwem oficjalnych symboli jakim w tym przypadku są: herb, bądź insygnia w postaci ówczesnych pieczęci Rady Miejskiej. Klub krzywego koła w tym mieście już ma za dużo do gadania.
10/10 ... bo one chcą być takie nowoczesne, światłe, takie... tekturowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mało tego nawet dla pracowników urzędu nie wystarczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to będzie wszystko kosztować? Bo znając żuczka i jego sitwę z platformy bedzie to astronomiczna kwota. Jak zresztą wszystko kupowane przez złodziei z po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem że super ;) I czekam na konkurs DW gdzie będzie można je wygrać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również czekam na cennik razem z porownaniej tego samego przedmiotu tylko z innym logo prywatnej firmy. My juz wszyscy wiemy na czym polegają te wasze promocje. Za długo w tym siedzicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....."ak zresztą wszystko kupowane przez złodziei z po.", nie jestem w żadnej partii ale jeśli ty piszesz tak o parti "po" to ta może pozwać się do sądu. Wyrażnoe widać że sugerujesz jakąś kradzież a jeżeli nie masz dowodów to możesz "beknąć" po prostu beknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bek napisał:
....."ak zresztą wszystko kupowane przez złodziei z po.", nie jestem w żadnej partii ale jeśli ty piszesz tak o parti "po" to ta może pozwać się do sądu. Wyrażnoe widać że sugerujesz jakąś kradzież a jeżeli nie masz dowodów to możesz "beknąć" po prostu beknąć. ----- Jak możesz nie być członkiem partii jak to tam uczą, by straszyć bliźnich pozwami i sądami. Człowiekowi bez przynależności partyjnej nawet przez myśl nie przejdzie, by straszyć innych odpowiedzialnością za słowo. Ludzie uczciwi i bez ligitymacji partyjnych już 28 lat temu oczekiwali, że haniebny art. 212 zniknie z Kodeksu karnego, a tacy jak ty nadal straszą, że może zostać użyty przeciwko innym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDOCZNIE SĄ URZĘDNIKOM NIEZBĘDNE-PO CO MAJĄ KUPOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadżety reklamowe mają sens, jeśli są potem używane. Pamiętam, że w zeszłym roku na którymś z eventów rozdawali proste tekturowe wachlarze z logo Lublina i muszę przyznać, że był to kapitalny pomysł - przejeździł ze mną przez resztę wakacji ten wachlarz dużo kilometrów. Natomiast nie widzę sensu w tych piłkach plażowych - z doświadczenia wiem, że ani to nie jest trwałe, ani się tym grać nie da, więc w gruncie rzeczy tak gadżet idzie szybko do wyrzucenia. Z koszulkami jest podobnie - ludzie jak je założą, to może do snu albo do połażenia po domu. Słaba reklama. Długopisy są fajne, jeśli piszą, z czym też często jest rzadko i to też słaba reklama, dostać długopis, który pisze przez 5 minut. Na KUL pamiętam jak jeszcze studiowałam któregoś roku na dniach otwartych rozdawali ołówki. Pamiętam, żeśmy ze znajomymi wynieśli z tej imprezy sporo ołówków (jak to student, bardziej chytry niż baba z Radomia) i nie wzbogaciliśmy się na tym bardzo, bo wszystkie ołówki miały połamany grafit, więc też nie dało się nic z nimi zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobają mi się te gadżety. Tylko ta kostka "Rubika" i puzzle są bez sensu, bo później nikt z nich nie będzie korzystał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...