Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Kamiński też jedzie do Brukseli

Utworzony przez RabBinLaden, 13 października 2014 r. o 20:45 Powrót do artykułu
no i wyszło jakie ten opasły wieprz ma pochodzenie... Prawdziwy pOlak!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy pajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 i  czy wiadomo czyje interesy reprezentowałby gdyby wygrał? proszę o komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemalowaniec i kameleon in one, niedoszła lubelska jedyneczka wygląda jak upasiona świneczka. A gdzie twarz, panie Mamiński, gdzie twarz? Tak to już jest w bagnie zwanym POlityką. Tyle razy zdejmował majtki, że w końcu ktoś się zlitował. Że też tacy ludzie nie mają hamulców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 członek pis członek po ...po prostu członek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz nie zagłosowałem na PO jak był na liście POpapraniec i namówiłem też do tego całą rodzinę, bo my nie potrzebujemy w naszym mieście malowanych Kukiełek i Błaznów, Dopóki tego nie zrozumieją w PO dopóki takie wyniki będą mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie nowa jakość. I żeby jeszcze nie wiem jak się kompromitowali "zgrilowany" naród pójdzie za moment i na nich zagłosuje. Ch. D i kamieni kupa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten opasły knur PO wyjeżdza z kraju czym prędzej .Może tam załapie go pomór afrykański świn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMINSKI ULUBIENIEC MEDIÓW TO ZNACZY NIELUBIANY PRZEZ POLAKÓW - ZDRAJCA.////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz nie zagłosowałem na PO jak był na liście POpapraniec i namówiłem też do tego całą rodzinę, bo my nie potrzebujemy w naszym mieście malowanych Kukiełek i Błaznów, Dopóki tego nie zrozumieją w PO dopóki takie wyniki będą mieli.
Tam same takie SZUMOWINY, on,niesioł,śikorka,czy inni POpaprańcy,albo w  peło,albo u paligłupa,same komuchy lub konfidencja,ta w najgorszym wydaniu,same śmiecie POlityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYDZCIE SIE WSZYSCY lublinianie  ,,ktorzy glosowali na  Kaminskiego,,,,spadochroniarza z Bialegostoku,ktorego wystawila do wyborow warszawka,,,,,w rodzinnym Bialymstoku byl bez szans,,tam ludzie go znaja jako lewusa ,,co to duzo mowi a nic nie robi,,,,kto glosowal na niego w lublinie niech sie wstydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...