Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzynarodowe Targi Pracy w środę w Lublinie

Utworzony przez zdezelowany, 12 marca 2013 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Co można napisać, tylko daj Boże żeby to była prawda bo na poprzednich Targach w 2012 można było sobie najwyżej "zrobić paznokcie" i nic więcej. Czy ktoś rzeczywiście tam znalazł pracę? Pracę a nie jakieś śmieciowe dzieło albo zlecenie? Ja widziałem w 2012 przynajmniej jednego pośrednika, który nie miał stosownego pozwolenia na pośrednictwo pracy, nazwa firmy krótka zaczynająca się na "S".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pułąwach Urząd Pracy też szykuje tą szopkę wielkanocną, co by się wykazać się że coś robi dla biednego bezrobotnego. Kilka lat chodziłem łudząc się ze znajdę pracę. Odwiedzałem stoiska, skłądałem dok. aplikacyjne i się płaszczyłem. Panie i Panowie z firm na targach robili dobrą minę do złej gry. Nic nie znalazłem. Teraz zastanawiam się po co mi były te lata nauki na UMCS'e. To przykre ale na tych targach pracy nie znajdziesz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat chodzisz i nic? A moze zaloz cos swojego? I zatrudniaj, setkami, tysiacami... Ludzie beda Coe na rekach nosic... Tylko najpierw cos zrob... Zobaczysz jakie to fajne miec swoj biznes i zatrudniac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto przykład jak pieniądze unijne wędrują do kieszeni kolesi i cwaniaczków. Poco taściema zwana targami ? A no po to żeby żyło się lepiej... Wszystkim tylko nie szukającym pracy i tak od lat mieszaja tą herbatę w nadzieji że będzie słodka. Pic na wode fotomontaż !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w Norwegii juz cztery lata jako kierowca autobusu,wlasnie dzieki Targom Pracy,tylko ze organizowane byly w Poznaniu. Taka szansa jest dobra poniewaz trafic mozna bezposrednio do pracodawcy bez udzialu firm posredniczacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same targi nie tylko odbywały się w lublinie ale też w Poznaniu i brał udział jakiś nowy portal edukacyjny preply, który dał od siebie wiele oferty pracy dla nauczycieli hiszpańskiego co jak na obecny rynek jeśli chodzi o edukacje jest zaskoczeniem i to miłym tym bardziej dla tak młodego nauczyciela jak ja http://preply.com/pl/poznan/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-hiszpańskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...