Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski. Komendant straży miejskiej z zarzutami

Utworzony przez prezes, 12 sierpnia 2013 r. o 18:32 Powrót do artykułu
Kurwa ludzie młodzi pracy nie mają a ten pijak nie to że bierze policyjną emeryturę to jeszcze pracuje jako komendant straży miejskiej.Na dodatek łamie prawo i ma wszystko w dupie.Wywalić na zbity pysk.Niech idzie zbierać truskawki , wiśnie, jabłka lub niech roznosi ulotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzy zapraszam do lubelskiej SM, zeby się przyjrzeli poczynaniom pana K. Wszech obecny mobing i poniżanie pracowników oraz ciśnienie na mandaty. A podobno SM miała byc dla społeczeństwa. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypie rdolić chama i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100$% już nie wróci do straży miejskiej.Jakby wrócił byłby to wielki obciach dla wszystkich służb mundurowych. Pozostaje tylko nająć się u rolników jako pastuch trzody chlewnej lub wywalacz gnoju. Myślę,że w tych zawodach pan komendant by się odnalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebane wszystkie szyby brudne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt inny nie zniszczył wizerunku SM jak emerytowani policjanci na stołkach komendanckich,bo jak łatwo się domyśleć oni nie mają nic do stracenia,jeśli nawet rozwiążą SM Ci mają policyjne emeryturki i do momentu do kiedy emeryt z innej służby będzie mógł być k-ntem w SM nie bedzie dobrze,a widać to gołym okiem miasta jak Wwarsza,Lublin itd wszędzie emeryci i mieszkańcy wieszają psy na tej instytucji,a dlaczego nikt nie wieszał psów,a wręcz mieszkańcy bronili aby nie zlikwidowano SM w Zielonce,bo tam właśnie był k-ntem strażnik ,który pracował w Warszawie ,a nie emerytowany resortowiec http://www.youtube.com/watch?v=wf3Tqt0HzB0  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim on jest, że mandatu nie przyjmuje? Jest wyjęty spod prawa? Jest zwykłym obywatelem jak każdy Kowalski w Polsce, jak nie będzie mandatu to ja chcę immunitet, chcę rządową limuzynę i pozwolenie na broń...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim on jest, że mandatu nie przyjmuje? Jest wyjęty spod prawa? Jest zwykłym obywatelem jak każdy Kowalski w Polsce, jak nie będzie mandatu to ja chcę immunitet, chcę rządową limuzynę i pozwolenie na broń...
On cały czas przecież chleje,nigdy go trzeżwego nie widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...