Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
 Czytasz w ogóle artykuły czy rzucasz się na każdy, jak pies ze wscieklizną? Wymóg był 5m szerokości to robili 5, zmieniły się przepisy na 6m to robią 6. I gdzie tu widzisz dziadostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
Czytasz w ogóle artykuły czy rzucasz się na każdy, jak pies ze wscieklizną? Wymóg był 5m szerokości to robili 5, zmieniły się przepisy na 6m to robią 6. I gdzie tu widzisz dziadostwo?
 Oczywiście, że nie czyta.  Nie widzisz, że w kółko wkleja te same komentarze-gotowce? To opłacony hejterek, którego zadaniem jest pluć. Pluć jadem i hejtować Żuka oraz wszystko co się dzieje w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano    50 minut temu Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     24   minuty temu Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     21   minut temu A P0 co w ogóle miasto ma zapewniać miejsca dla niepełnosprawnych? Nie wystarczą te, które zapewniają deweloperzy, np. na K0mP0zytorów dziennikwschodni.pl/lublin/parking-przed-blokiem-tylko-z-miejscami-dla-niepelnosprawnych-wiadomo-dlaczego-powstal,n,1000247614.html
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Napisano   47 minut temu A P0 co w ogóle miasto ma zapewniać miejsca dla niepełnosprawnych? Nie wystarczą te, które zapewniają deweloperzy, np. na K0mP0zytorów dziennikwschodni.pl/lublin/parking-przed-blokiem-tylko-z-miejscami-dla-niepelnosprawnych-wiadomo-dlaczego-powstal,n,1000247614.html
 Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano  dzisiaj o 14:53     Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo. Czy w tym mieście cokolwiek da się zrobić dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem miejsca są nieprawidłowo wyznaczone, ale aby na nich zaparkować potrzeba mieć specjalną kartę, a to upoważnia do bezpłatnego parkowania tylko i wyłącznie na tych miejscach. Więc nie bardzo rozumiem czemu miasto miało by zaprzestać pobierania opłat jakie są wyznaczone dla innych miejsc ? Zaraz je wam zlikwidują i drs będzie płakał że osoby niepełnosprawne muszą do przychodni jechać 1,5km wózkiem, bo zlikwidowali miejsca dla niepełnosprawnych pod przychodnią... ale o tym że się nie da już nie wspomni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...