Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejsca przyjazne seniorom w Lublinie. Pełna lista wyróżnionych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Miejsca przyjazne? Co to znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli - poodznaczali sie nawzajem i wszystko SPOKO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babina od Łysonia grzebie Muzeum Lubelskie na Zamku robiąc tam spędy : seniorów , dzieci i oddaje pomieszczenia Łysoniowi i Jego klice na rauty. Co na to powie Prof. Gliński? Czy warto na to GWnoa dawać finans z budżetu państwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko seniorzy nic o tym nie wiedzą, no oprócz tych kilkunastu działaczy. Mieszkam obok klubu na Olchowej i dopiero z gazety dowiaduję się o działalności przyjaznej seniorom! Mam czas, chętnie bym się czymś zajęła z innymi seniorami w klubie przy kawce. Ale to chyba tylko dla wtajemniczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarasowe Zamkowe - to miejsce przyjazne seniorem? czyli co.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko seniorzy nic o tym nie wiedzą, no oprócz tych kilkunastu działaczy. Mieszkam obok klubu na Olchowej i dopiero z gazety dowiaduję się o działalności przyjaznej seniorom! Mam czas, chętnie bym się czymś zajęła z innymi seniorami w klubie przy kawce. Ale to chyba tylko dla wtajemniczonych.
Ale to jak mają do Pani dotrzeć? Mam 62 lata, chodzę do tej instytucji na gimnastykę, zapisałam się z mężem na zajęcia komputerowe i ostatnio zaczęłam chodzić na rękodzieło... Wiszą plakaty, są rozdawane ulotki... Mnie o nowej placówce powiedziała córka, przeczytała o tym w internecie. Czy Pani zdaniem pracownicy powinni chodzić po każdym bloku i pukać do każdych drzwi jak świadkowie Jehowi i każdego seniora zapraszać osobno na każde jedno spotkanie? Ostatnio przemiły pan w szatni zaprosił nas też na film wieczorem i bardzo nam się podobało... Tak trzymać, dobrze, że wreszcie coś się tam dzieje, a budynek nie stoi pusty, jak przez ostatnie lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...