Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejsce inspiracji: Znaczek ma być gwarantem jakości

Utworzony przez Roman, 12 lipca 2011 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Kto wymyślił tak głupi program?! Chyba chodzi o to żeby promować Lublin jako całość, a nie segregować... Idźcie tu bo to miasto poleca, a tego nie poleca, więc tutaj drodzy klienci proszę nie wchodzić. Takie działanie służy wspieraniu jednych kosztem innych i jako takie powinno być zaskarżone do UOKiKu, tym bardziej że wyróżnienia przyznawane są w niejasny sposób jak np. w zeszłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały program to się raczej kupy nie trzyma ,ale na pewno da zajęcie tym co go organizują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ktoś chce zrobić coś o czym, nie ma zielonego pojęcia. W całej tej akcji nie ma nawet żdżbła profesjonalizmu, zebrano kilka podmiotów typu; puby,restauracje,hotele i korporacje taksówkarską szkolenie trwało ok 3 godzin i wszystko miało być cacy-niestety nie było. Brak informacji o tego typu akcji,kto w tym uczestniczy,co proponuje i jakie korzyści czy wiedzę o tym mieście zdobędzie zwykły Kowalski,brak logo,brak informatorów w obcych językach nawet nasz lokalny informator "zoom" dostarczany do podmiotów był w połowie miesiąca czyli z opóżnieniem a nie wyprzedzeniem.Kolejna sprawa to delikatnie powiedziawszy nietrafne logo akcji, wiele razy słyszałem pytanie-a co to za żydowski znaczek?, czy to koszerna restauracja?.Fakt że w końcu ktoś coś chce zrobić dla miasta musi być wykonane na tzw.100% a nie tylko upstrzenie ścian poprzez wywieszenie nic nie znaczącego neonu,czy naklejki.Dalej potwerdza się niestety prawda o kolejnych już naszych włodarzach że ispiracja z wykonaniem niewiele ma wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny mechanizm korupcjogenny. Jak przekonać komisję, żeby wybrała mój lokal, skoro decyzja jest uznaniowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w niedzielę doznałem inspiracji idąc z ul. Ogrodowej przez Plac Litewski na stare miasto. Pierwsza ławka przy placu zabaw wyglądała jakby komuś tam łeb siekierą rozwalili. Gęsta czerwona maź (a może to i krew) po ławką przywoływała odruchy wymiotne. Dalej na deptaku trzy puste ławki, na środkowej wyciąga się jakiś lekko uśmiechnięty żulik, ale nikt do niego nie śmie podejść tak wali od niego... Wracając z powrotem innym ciągiem przez litewski kolejny żulik siedzący na ławce rozprowadzający duszący odór w promieniu kilku dobrych metrów... To miałoby być miasto inspiracji i kultury? Syf w samym centrum miasta, tak się gości wita? Dobrze, że jeszcze nie nasrane było na schodach Ratusza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...