Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
100numerków dzienni? Ta pani sobie żarty robi podczas mojej ostatniej rejestracji było ich ponad 130. poza tym przy rejestracji pracuje 3 osoby choc w pokoju stanowisk z 8 jest. poza tym sama rejestracja to 5 minut. Poza tym skąd podczas kolejki pojawiaja sie numerki np.: r90 itp? poza tym przerwy pomiedzy rejestrowanymi osobami sa bardzo dlugie. do tego kolejka trwa 4 godziny-wiec siedzenie tam jest męczące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ludzie ktorzy ida tylko na wizyte przychadza pozniej. To takich kolejek z rana by nie bylo. Ja na przyklad oneline sie rejestrowalem wiec ten kto moze niech sie tak rejesyruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem polega na tym ze za przeproszeniem tam jest jeden wielki burdel... czekac ponad 3h zeby dostac sie i zarejestrowac to jakas masakra... a panie w pokoju (widzialam) zamiast obslugiwac to pija kawke i plotkuja albo zajmuja sie jakimis bzdurami.. stanowisk z 8 a obsluguje jedna czy dwie... to jest chore.. ale watpie czy w koncu sie to zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po za tym rzeczywiscie niech ci z wizyta przychodza pozniej o ile jest to mozliwe .. wtedy mniejsze kolejki bd.. no i niech sie pracownicy wezma do roboty bo to juz jest niemozliwoscia jak tam panuje balagan..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo nie od dzisiaj, że u nas wszystko stoi na głowie. To państwo nie jest dla obywateli, ale obywatele są dla państwa! Szpitale są dla lekarzy, szkoły dla nauczycieli, urzędy dla urzędników, sądy dla sędziów itd. I DLATEGO TAK WIELU POLAKÓW WYJECHAŁO I NADAL BĘDZIE WYJEŻDŻAĆ Z POLSKI! W Polsce rząd ma więcej samochodów służbowych (ok. 1700) niż WSZYSCY OBYWATELE karetek pogotowia (Ok. 1500).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja do rejestracji w kraśniku musiałam czekać trzy tygodnie az mnie zaskoczyło jak mi powiedzieli date tak zwany numer, kiedy moge sie zgłosic do rejestracji  było to we wrześniu 2014 roku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować ten urząd pracy co stwarza tylko stanowiska pracy dla swoich. Za pieniądze wywalone w to błoto, ubezpieczyć wszystkich obywateli i po problemie. Tylko co te biedne panie z tego ,,urzędu'' będą robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać Lublin kwitnie gopodarczo skoro urząd pracy nie wyrabia się z rejestrowaniem bezrobotnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać Lublin kwitnie gopodarczo skoro urząd pracy nie wyrabia się z rejestrowaniem bezrobotnych...
Zrobić Panie Prezydencie urząd pracy BIS, nie widzi Pan że potrzebna jest taka jednostka , dlaczego tam pracujący , mają po godzinach zostawać , przecież to nie ludzkie wykorzystywać swoich podwładnych , Pan zdolny jest do rozwiązywania problemów. Dba Pan o   chodniki by były równe , i piesi nie kolidowali z rowerzystami , to dlaczego Pan po mija inną grupę społeczną, która nie może spokojnie wypić kawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można przez Internet zarezerwować dzień i godzinę wizyty. Niepotrzebny numerek oraz podpis elektroniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Wszyscy, którzy w danym dniu pobiorą numerek z dyspensera lub posiadają numerek wygenerowany przez system w ramach elektronicznej rejestracji lub rezerwacji są w danym dniu obsłużeni."   Bzdura, wystarczy, że wyjdziesz na chwilę na zewnątrz i minie Twoja kolej a czekanie kilka godzin o d..ę potłuc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobocie przecież spada według oficjalnych statystyk. Wierzycie w to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd pracy jest tylko dla ludzi którzy w nim pracują! Wiem co piszę chodzę tam i na żadnej wizycie nie zaproponowano mi żadnej pracy! Wysyłam CV gdzie tylko możliwe i też NIC. Ktoś jeszcze mi powie że spada bezrobocie?Obłuda PO trwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Wszyscy, którzy w danym dniu pobiorą numerek z dyspensera lub posiadają numerek wygenerowany przez system w ramach elektronicznej rejestracji lub rezerwacji są w danym dniu obsłużeni."   Bzdura, wystarczy, że wyjdziesz na chwilę na zewnątrz i minie Twoja kolej a czekanie kilka godzin o d..ę potłuc...
Na chwilę? Przecież widać ile jeszcze osób przed tobą w kolejce, to po jaka cholerę wychodzić na chwilę przed swoją kolejką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde rozwiązanie tego poroblemu o kant d....y potłuc. Najczęściej bezrobotni będa przychodzić z samego rana. Później do pracy "na czarno" muszą lecieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chwilę? Przecież widać ile jeszcze osób przed tobą w kolejce, to po jaka cholerę wychodzić na chwilę przed swoją kolejką?
moze do wc tez kolejki sa ?? :) troche sie czlowiek zasiedzi i kolejka go mija..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miejsc przyjmuje jedna pani reszta pije kawe. Serio nie da sie szybciej? Ja rozumiem, że mają prawo do przerwy ale bez przesady. A jak już się doczeka człowiek to traktują Cie jak gorszego - takie zło konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 numerków dziennie to jakaś bzdura ja miałam ostatni to jest 54 zostałam przyjęta przed 15 i pani się bardzo śpieszyła :angry:  :angry:  :angry:  -chyba do domu .O czym mowa że zostaną po godzinach jak będzie taka potrzeba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm muszę przyznać ze miałam rowniez nie mile zajście w urzędzie pracy a bylam tam po raz pierwszy miałam nr 42 wstawiając sie na pietro zobaczylam ogromną kolejkę. Ale to był mały pikuś po 2 godzinach miałam wrażenie że kolejka ta prawie w ogóle się nie przesuwa..wiele ludzi mając numerek powyżej 30 szło do domów by zrobić zakupy i załatwić inne urzędowe sprawy. Wtedy jeszcze nie wiedziałam o tym bo myslalam ze ludzie najzwyczajniej rezygnują i denerwuja się czekaniem. Pomyslalam ze powinno wszystko pójść sprawnie skoro tyle osób rezygnuje. Około 12 w południe miałam kompletnie dość czekania a wszedł dopiero dwudziesty któryś nr. zaniepokoiłam tym faktem bo tyle czekalam i miała bym się nie dostać? Zauwazylam ze ludzie którzy mieli nr przede mną zaczęli wracać z domów co dodatkowo wzmogło we mnie uczucie niepokoju. Ludzie czekający tak jak ja zaczęli rozmawiać miedzy sobą o systemie urzędu pracy i jak długo się czeka by dostać się do rejestracji padały hasła 3-5 godzin byłam w szoku choć sama juz czekalam 4. Myslalam ze ta szopka nie dobiegnie końca. Weszlam po ponad 6 godzinach oczekiwania. Byłam bardzo zmęczona i wszystko było mi juz obojetne nawet to co ta kobieta do mnie mowila. Wykonywałam tylko polecenia podpisy i wszystko było na szybko. Nie zdazylam przeczytać tego co podpisuje a juz pani urzędniczka oczekiwała odpowiedzi na jakieś pytanie które nie slyszalam i dawała mi kolejne dokumenty do podpisu był jeden wielki haos z którego nie mogłam nic zrozumieć a pod koniec ta pani sama zaczęła się mylić w tym co robi. Jednakże na samym poczatku gdy weszlam do pokoju i siadlam przy moim stanowisku, pani urzędniczka otworzyła moja teczkę z dokumentami gdzie wszystko było po kolei poukładane wysypala moje dokumenty i szukała w szybkim tempie czegoś od środka dokumentów wymieszala je i nie mogła się polapac w nich..ale najpierw zauważyła to ze nie mam pokserowanych dokumentów i bardzo się zezloscila. Chciałam jednak podkreślić ze dwa dni wczesniej pobierałam w informacji formularz do rejestracji i pytalam się jak to jest z tym kserowaniem dokumentów. Pani odpowiedziała ze tu na dole nie muszę kserowac i zrobią to w rejestracji na gorze. I mówiąc to tej pani rejestratorce pani zasugerowała mi kłamstwo ze to wszystko przez nas ze te kolejki trwają w nieskończoność przez kserowanie naszych zastanych dokumentów i ze my wszyscy ich tylko nazywamy nierobami ze to słychać na korytarzach jak o nich mowimy Można by rzec ze dostało mi się za większą część ogółu komentujacych. I tak jak juz wpomnialam o dokumentach, pani nie mogła się odnaleźć bo spieszyla się do domu ale miałam na tyle dużo dokumentów ze sama sobie utrudniała prace tworząc bałagan. Zasugerowalam pomoc w odnajdywaniu tych właściwych po czym pani urzędniczka kazała mi się nie wtrącać bo mieszam dokumenty. Po niedługim czasie sama zasugerowała mi bym je poukladala i znowu obarczyła mnie wina ze mam bałagan w papierach wiec jej odrzeklam ze miałam porządek ale ze mi porozwalala. Pani bardzo się oburzyla uwaga i zaczęła mi wmawiac ze na pewno miałam taki bałagan od poczatku. W końcu przestalam się odzywać i na głupie sugestie nie odpowiadac. Pisalam co mi kazała napisać nie czytalam juz nawet co podpisuje a co kazała mi podpisac bo z jej str. padało jekies pytanie na które musialam szybko odpowiedzieć by nie denerwowac pani która była mocno nie cierpliwa. Po jakimś czasie pani zaczęła się chyba uczyć pokory na moich dokumentach i stwierdziła ze w takim chaosie jaki miała na biorku chyba nie da rady wyjść wczesniej do domu. I zaczęła ze mną normalnie rozmawiać zmieniając ton co dziwne ulozylam dokumenty w taki sposób by mogła je wpisać bez pomyłki gdyż tez byłam juz mocno zmęczona. Jednakże pani nie mogła mnie dokończyć tego samego dnia i musialam przyjść nazajutrz. Wyszlam z urzędu ostatnia po 7 godzinach nawet nie wiedziałam w która stronę mam iść i czy ten koszmar się skończył, gdzie rodzina myślała ze cos się ze mną stało bo telefonu nie odbieralam. Na drugi dzień wszystko bardziej sprawnie się potoczylo tylko 2 godziny łącznie z dokończeniem rejestracji ustaleniem terminu wizyty i złożeniem wniosku na staz. Tak ogólnie to moja opinia jest taka pierwszy i ostatni raz tam poszlam. I wspolczuje ludziom którzy muszą tam przychodzić z różnych przyczyn mam nadzieje tylko ze choć jesteście w tych lepszych sytuacjach ode mnie. Jednakże jeśli tak nie jest to nie warto jest o tym milczeć. To nie oznacza ze jak jesteśmy bezrobotni to jesteśmy kimś gorszym z najniższej polki, każdy może być bezrobotnym nawet taka pani urzędniczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...