Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS-owskie obrzygiwaczki widzę robią co mogą, żeby obrzydzić kolejne przedsięwzięcie. Pluć, pluć opłacone gnidy bo dniówka nie wpadnie.
 Uważaj trollu, bo zaraz sam się porzygasz od pisania tych bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykują się drugie Arkady,  tylko że tu po cichu zmieni się przeznaczenie terenu i powstanie coś komercyjnego. Ostatnią rzeczą w jaką uwierzę to że liberałowie z PO i biznesmeni będą inwestować w prowincjonalny III ligowy futbol.
 Chodzi zapewne o zagranie regionalnej dewelo-lidze. W meczu mamona kontra przyroda wiadomo komu kibicować będzie ratuszowy gubernator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wścieku dostały trolle wiadomej partii. Ale co się dziwić, skoro nowy i bardzo bogaty(i zapowiadający zaraz po przejęciu klubu dużą inwestycję) inwestor w Motorze zostanie odebrany jako kolejny sukces znienawidzonego przez ich środowisko Żuka. Reakcja trolli w sumie była do przewidzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realizując Akademię według prezentowanych obrazków brakuje miejsca na parkingi dla stadionu żużlowego!
 Za to może znajdzie się miejsce na parę akademików? PS. Dalej łykacie tą historyjkę o nowym stadionie żużlowym jak świeże hot-dogi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy słyszę słowa: "mam wypchany portfel i jestem tu, żeby pomóc" włos mi się jeży na plecach i sprawdzam, czy mam jeszcze mój skromny portfelik w torebce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy słyszę słowa: "mam wypchany portfel i jestem tu, żeby pomóc" włos mi się jeży na plecach i sprawdzam, czy mam jeszcze mój skromny portfelik w torebce.
 Masz włosy na plecach? Ciekawa sprawa. PS: Jak cię tak męczy sprawdzanie portfela w torebce, to może poproś warszawską centralę, żeby ci trolleską pensję przelewem puszczała? Będzie łatwiej i szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpływy z rent planistycznych i opłat     adiacenckich     za umożliwienie podgrzewania terenów mających w zapisach     SUiKZP     schładzać centrum — pozwoliłyby na wybudowanie dwóch takich akademii i nie w obszarze chronionym przed urbanizacją. Niech pokażą plany     patodeweloperskiego     konsorcjum dotyczące pozostałego obszaru, a nie jak w Górkach     Czechowskich epatują sportem i rekreacją.
Andrzej stetryczały zgredzie, widzę że strasznie cię boli dosłownie wszystko co powstaje w Lublinie. Dla spokojniejszego snu może zainwestuj jednak w taki oto specyfik? ***s://allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-7078876933
Sobie aplikuj rekomendowane środki, skoro masz tak dalece posuniętą demencję, że nie pamiętasz wielokrotnych próśb o zaniechanie spoufalania i ataków ad personam. Jeżeli już cokolwiek boli to prywata na majątku za przeproszeniem publicznym, który w tym konkretnym przypadku podlegał "prostowaniu wpisów" w Księgach Wieczystych. Tak poza tym, to Zgodnie z art. 172 par. 1 Kodeksu cywilnego posiadacz nieruchomości niebędący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu jako posiadacz samoistny, chyba że uzyskał posiadanie w złej wierze (zasiedzenie). Stosownie zaś do treści par. 2 po upływie lat trzydziestu posiadacz nieruchomości nabywa jej własność, choćby uzyskał posiadanie w złej wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wścieku dostały trolle wiadomej partii. Ale co się dziwić, skoro nowy i bardzo bogaty(i zapowiadający zaraz po przejęciu klubu dużą inwestycję) inwestor w Motorze zostanie odebrany jako kolejny sukces znienawidzonego przez ich środowisko Żuka. Reakcja trolli w sumie była do przewidzenia.
Sprawdź lepiej, kiedy i na jakiej podstawie dokonano w tym obszarze podziału gruntów. Później ewentualnie sprawdź jeszcze poziom zadłużenia i strat w tym klubie  " sportowym " , bo zapowiadane dokapitalizowanie + 600 tysięcy udzielonej wcześniej pożyczki, to tylko 1/5 długów wobec skarbu państwa, ZUS, innych wierzycieli i dominującego właściciela, czyli Gminy Lublin. Nie myl ubolewania z nienawiścią, bo pierwsze jest wyrazem troski, a drugie wrogości. Dopuszczenie do ponad 15 milionów zadłużenia w spółce z dominującym akcjonariatem  JST  musi budzić głęboki  żal — szczególnie  jak stoi za tym doktor nauk ekonomicznych, a zarazem obecny jeszcze prezydent naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAS to doprawdy zdumiewające, że im lepiej dzieje się w Lublinie, tym głośniesz wyjesz w internetach. Jako pasjonat sprawdzania zadłużeń spółek i firm, powinieneś się cieszyć, że Motor ma nowego właściciela a mimo to jak zwykle coś cię boli. Uczucia zawiści i zazdrości są jak widać silniejsze od ciebie ale mimo to spróbuj choć trochę poluzować gumkę w portkach malkontencie. Zobaczysz, że będzie przyjemniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pokażą plany     patodeweloperskiego     konsorcjum dotyczące pozostałego obszaru, a nie jak w Górkach     Czechowskich epatują sportem i rekreacją.
 Dla "plebsu" wystarczy POkazać tandetne wizki zrobione za paręset złotych, jakością przypominające te dot. "parku" na GC. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bozia mi dała dużo szczęścia, osiągnąłem to, co osiągnąłem i mogę się w pewnym momencie życia podzielić i zrobić coś dla społeczności – przekonywał" ..  "Biznesmen sam ma się zatroszczyć o wszelkie formalności, w tym niezbędne decyzje i pozwolenia, a po wybudowaniu ośrodka ma go utrzymywać przez cały okres trwania dzierżawy"  - chyba się rozpłaczę ze wzruszenia  , podobno  biznesmen ma też rozdać wszystkim mieszkańcom po 100 mln zł. A nie , czekaj , to już było kiedyś obiecane przez innego biznesmena.
 Strzeż się Ludzi z Wypchanymi Portfelami niosącymi "dary".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem zorganizuje się referendum, zmieni się plan zagospodarowania i postawi się akademiki.
 No jakże to - akademia bez akademików!? :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard, etatowe pisowskie szczekaczki już na posterunku. Wyciu i tworzeniu teorii spiskowych nie ma końca. A wszystko to za 1 zł od wpisu.
Pisowski troll bardzo dzielnie walczy od bladego świtu. Kronikidewelorozwoju musiał najpierw dodać wpis o 7:04, o 7:36 zarejestrować kolejne fake-konto a dwie minuty później dodać jeszcze z niego komentarz. Obecne wypaca kolejne wpisy ale już na koncie Monisia i pewnie kwestią czasu jest jak do Monisii dołączy zosia_lsm. 4h bardzo ciężkiej i wyczerpującej pracy polegającej na przelogowywaniu się i dodawaniu hejterskich kometarzy z różnych kont i cytowaniu samego siebie. Jak widać troll w pocie czoła wyrabia dniówkę, starając się jednocześnie o jak największą premię świąteczną od Nowogrodzkiej.
 konto kronikidewelorozwoju jest już lekko spalone dlatego trollisko skupiło się na wrzucaniu większej ilości postów z innych lewych kont z naciskiem na login "Monisia" hihi choć muszę uczciwie przyznać, że bełkotliwe, tępe i prymitywne monologi tego trolla nie przestają mnie bawić hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAS to doprawdy zdumiewające, że im lepiej dzieje się w Lublinie, tym głośniesz wyjesz w internetach. Jako pasjonat sprawdzania zadłużeń spółek i firm, powinieneś się cieszyć, że Motor ma nowego właściciela a mimo to jak zwykle coś cię boli. Uczucia zawiści i zazdrości są jak widać silniejsze od ciebie ale mimo to spróbuj choć trochę poluzować gumkę w portkach malkontencie. Zobaczysz, że będzie przyjemniej.
Wyje pewnie twoje środowisko podczepione pod  dokapitalizowania  finansowane z kredytów na pokrycie deficytu budżetu miasta zarządzanego przez doktora ekonomii. Co osobiście robię ze swoim czasem i uczuciami szczególnie ciebie nie powinno interesować. Tak na marginesie, to za niezdrowe należy uznać zainteresowanie cudzymi majtkami, a nie stanem finansów spółki z dominującym akcjonariatem miasta,  którego jestem mieszkańcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpływy z rent planistycznych i opłat     adiacenckich     za umożliwienie podgrzewania terenów mających w zapisach     SUiKZP     schładzać centrum — pozwoliłyby na wybudowanie dwóch takich akademii i nie w obszarze chronionym przed urbanizacją. 
 Renty to będą płacić mieszkańcy jak cwaniaki w końcu przejmą MPWiK i LPEC. Przez 7 kolejnych pokoleń, dopóki to smutne, rozgrabione przez sępy miasteczko nie padnie całkiem na pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wpływy z rent planistycznych i opłat     adiacenckich     za umożliwienie podgrzewania terenów mających w zapisach     SUiKZP     schładzać centrum — pozwoliłyby na wybudowanie dwóch takich akademii i nie w obszarze chronionym przed urbanizacją.    
   Renty to będą płacić mieszkańcy jak cwaniaki w końcu przejmą MPWiK i LPEC. Przez 7 kolejnych pokoleń, dopóki to smutne, rozgrabione przez sępy miasteczko nie padnie całkiem na pysk.
Nie tak szybko to nastąpi, bo jeszcze sporo terenów trzeba uzbroić, które planuje zabudować  patodeweloperka , a taka głupia ona jeszcze nie jest, by    to   brać na kark własny. Jednym z najlepszych przykładów jest planowane wydzierżawienie gruntów, które były zbrojone w trybie ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego, czy podział nieruchomości z przebiegającymi tam sieciami wymienionych spółek komunalnych. Za te informacje jesteśmy zresztą atakowani, bo zły boi się prawdy, która z nas czyni ludzi wolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wpływy z rent planistycznych i opłat     adiacenckich     za umożliwienie podgrzewania terenów mających w zapisach     SUiKZP     schładzać centrum — pozwoliłyby na wybudowanie dwóch takich akademii i nie w obszarze chronionym przed urbanizacją.    
   Renty to będą płacić mieszkańcy jak cwaniaki w końcu przejmą MPWiK i LPEC. Przez 7 kolejnych pokoleń, dopóki to smutne, rozgrabione przez sępy miasteczko nie padnie całkiem na pysk.
 Widzisz, a mnie dla przykładu o wiele bardziej ciekawi ile mieszkańcy muszą dokładać pieniędzy poprzez wyższe rachunki za prąd i gaz, do spółek skarbu państwa, na działalność takich propagandowych trolli jak ty? Trolli, które przez 7 dni w tygodniu wrzucają na, z góry ustalone portale, komentarze odpowiedniej, z góry ustalonej, treści. A teraz do roboty, po raz 34 usuń swoje stare komentarze i dodaj je na nowo, w końcu za to ci płacą. A właściwie płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wpływy z rent planistycznych i opłat     adiacenckich     za umożliwienie podgrzewania terenów mających w zapisach     SUiKZP     schładzać centrum — pozwoliłyby na wybudowanie dwóch takich akademii i nie w obszarze chronionym przed urbanizacją.    
  Renty to będą płacić mieszkańcy jak cwaniaki w końcu przejmą MPWiK i LPEC. Przez 7 kolejnych pokoleń, dopóki to smutne, rozgrabione przez sępy miasteczko nie padnie całkiem na pysk.
Widzisz, a mnie dla przykładu o wiele bardziej ciekawi ile mieszkańcy muszą dokładać pieniędzy poprzez wyższe rachunki za prąd i gaz, do spółek skarbu państwa, na działalność takich propagandowych trolli jak ty? Trolli, które przez 7 dni w tygodniu wrzucają na, z góry ustalone portale, komentarze odpowiedniej, z góry ustalonej, treści. A teraz do roboty, po raz 34 usuń swoje stare komentarze i dodaj je na nowo, w końcu za to ci płacą. A właściwie płacimy.
  Dlaczego więc nie czynisz tego, co ja na forum jakiegoś dziennika rządowego? To jest oczywiście pytanie, a nie próba wydawania poleceń, czy też rozkazów, jak ma to miejsce w twoim przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, dobra, Panie z Mega-Wypchanym Portfelem, nie strugajcie tu filantropa, tylko powiedzcie, co wam obiecał ratuszowy dewelo-kamerdyner i jakie geszefty macie zamiar odwalić w ramach tych obietnic, żeby w zamian za te "zainwestowane" 50 mln zgarnąć do kieszeni 250 a może i więcej.
 Gruba ryba nie zadowoli się byle czym. Zgoda na zabudowę skweru i budowa kanalizacji burzowej na potrzeby apartamĘtowca to dopiero POczątek napychania kieszeni oligarchy.(Nie wywiniesz się dewelo-trolu od roboty - minusikuj od POczątku, choć koniec zmiany się zbliża)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UNIA DOBIJA POLSKE ?!  Największy producent stali w Polsce  zamyka zakład produkcji surówki w Krakowie. Tak właśnie UE i polskie rządy zgadzające się na podwyżki cen energii i odejście od węgla niszczą okruchy istniejącego przemysłu ciężkiego. Przecież można wszystko sprowadzić, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...