Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejskie in vitro w Lublinie? Będzie zbiórka podpisów pod wnioskiem do Rady Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 07:08 Powrót do artykułu
Nie jestem wierzący, ale jestem przeciwnikiem in vitro, ta metoda doprowadza do śmierci wielu istnień ludzkich na etapie życia  zarodków, to rodzaj aborcji, a aborcja to morderstwo.
 bardzo proszę o wyjąsnienie w jaki sposób in vitro "zabija" te zarodki, bo z tego co wiem, to o każdy zarodek toczy się batalia łącznie z dopłacaniem przez małżeństwa za wszelkie możliwe procedury wspomagające jego przeżycie (nacinanie otoczki, lepsze pożywki baktryjne etc.), a biotechnolodzy dostają odsyp za tzw. success rate czyli właśnie jak zarodek przeżyje do momentu do którego będzie można go podać kobiecie. Znam pary, co podchodziły do in vitro 3x i z żadnej procedury nie udało się  im mieć ani jednego zarodka.. to jest dopiero rozpacz.. a potem się czyta, że zarodki są zabijane i nie wiadomo skąd ludzie takie bzdury biorą... widać, że sami nie przeżyli a na dodatek nie wykazali elemetarnej chęci dokształcenia się w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In Vitro? Inseminacja jak u zwierząt? Poniżające, a koniecność, to coś nie tak w zdrowiu, stylu życia, kondycji organizmu, życiu rodzinnym. Bezpłodność to ZNAK: mądry się zastanowi, głupi uzyje wytrycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In Vitro? Inseminacja jak u zwierząt? Poniżające, a koniecność, to coś nie tak w zdrowiu, stylu życia, kondycji organizmu, życiu rodzinnym. Bezpłodność to ZNAK: mądry się zastanowi, głupi uzyje wytrycha.
 Aleś ty prymitywny! To wg twoich standardów nowtwór to też "ZNAK", więc po co leczyć? W XXI wieku taka ciemnota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik, który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...