Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Lublin potrzebuje kompetentnych ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma rozprowadza swoich !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miała ta Pani zrobić tyle dobrego dla Lubelszczyzny. Stworzyć tyle miejsc pracy.Chyba dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet pozorów nie zachowują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczoraj to nawet bez kolejki do okulisty w WOMP . No ale kto bogatemu zabroni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK JEST BRZYDKA, W SUMIE W SEJMIE TEZ NIC NIE ZDZIAŁAŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPARTAMENT SPRZĄTANIA POKOJU OD POKOJU 1-10 BHA BHA BHA HA TYLKO DLACZEGO DALEJ ZA MÓJ KESZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy była posłanka zdaje sobie sprawę, że może zostać posądzona o naruszanie znaku towarowego wytwórni MGM? Zainteresowanych odsyłam do linków http://tmsearch.uspto.gov/bin/showfield?f=doc&state=4809:wip9e0.3.1 https://oami.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/50+50+50+50/metro%20goldwyn%20mayer Myślę, że dyrektorska pensja nie wystarczy na pokrycie ewentualnych roszczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz pytanie co by było jakby to była była posłanka PIS .... Ale PO można wszystko.... bo mamy społeczeństwo idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo boi się GROBCZUK??? Instytucja Certyfikująca może zlecić właściwej Instytucji Pośredniczącej w Certyfikacji przeprowadzenie kontroli doraźnej w Instytucji Zarządzającej, w instytucji do której Instytucja Zarządzająca delegowała swoje zadania lub przeprowadzenie czynności kontrolnych u beneficjenta w ramach kontroli w instytucji zawierającej umowę o dofinansowanie projektu (lub wydającej decyzję o dofinansowaniu projektu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Była posłanka Platformy Obywatelskiej Magdalena Gąsior-Marek wróciła do Urzędu Marszałkowskiego. Będzie kierować nowo utworzonym departamentem. Konkursu na dyrektorski stołek nie było."   ... konkursy na stanowiska ogłasza się na cieciów i sprzątaczki. Byli parlamentarzyści mają dożywotnie kompetencje i kwalifikacje nadane z woli narodu.  :D  Trzeba to wykorzystać, no nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy dobrzy... Czy to peło czy to pis, takie samo warcholstwo jak widać po wyczynach w ostatnim czasie. Jedni lądują w brzydkim stylu a drudzy startują w oparach guano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektor od czego................ chyba od kurzu na podwórzu i pyłu na wzgórzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołano nowy departament bez pracowników ? Cała zabawa polega na tym aby łyknąć kasę. Nowy Marszałek rozwiąże departament i zapewne zwolni ,,dyrektorkę" poleci parę pensji i oczywiście odprawa w tyś. zł. Tak wyprowadza się społeczne pieniądze zbierane przez skarbówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po-zsl - rodzina na swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sqrw....y platformiane!!!!!!! Nadejdzie ten dzień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest oburzające. Nie dziwi mnie, że ludzie głosują na PIS - partię takich samych nieudaczników i przekręciarzy, ale ci głośno krzyczą, że są uczciwi. PO przegrało te wybory na własną prośbę. Pytanie tylko dlaczego TE GŁUPKI skazały nas na rządy PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem obużony że na moją kochaną posłankę Gęsior Marek piszecie takie rzeczy!!! osoba z takim doświadczeniem powinna być od razu marszałkiem lub prezesem wcale się nie dziwię ze znalazło się miejsce w urzędzie marszałkowskim. Szkoda że to jest stanowisko tylko dyrektorskie a mucha niech lepiej naprawi suszarki na basenie, bo jakoś nie działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ma tupet... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...