Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieli dostać dofinansowanie z Unii na piece. Nie wiadomo, czy pieniądze do nich trafią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2019 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Przede wszystkim Komisja Europejska nie zgadza się na dofinansowywanie pieców węglowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim Komisja Europejska nie zgadza się na dofinansowywanie pieców węglowych.
 na zmiane pieców węglowych na inne źródło ogrzewania, a nie na piece węglowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
53 tys na wymianę pieca? Dziennikarzu puknij się w czerep. Doczytaj, dopytaj i nie siej glupiej propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestrumow.lublin.eu - "DOTACJA CELOWA NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA Z PALIWA STAŁEGO NA OGRZEWANIE GAZOWE" - niezłe siano daja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto teraz wziąć się za wymianę starych pieców, jestem monterem i serwisantem i widzę jakie promocje są teraz wszędzie. Np kostrzewa na kotły na pelet ( ja polecam eei pellets, najmniej psujące się na rynku - z własnych doświadczeń mówię) im bliżej zimy tym ceny większe a naszego czasu na wymianę dla Was coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam firmy TEKLA Tytan Bio żeliwny 10 lat gwarancji w super cenie , jakość wykonania na 5 gwiazdek 5 możliwych a chodzi 2 rok super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....każdy oszołom POstępuje wrednie i tylko wyciąga łapy po rządowe który zajął się dziećmi i starcami umilając im ostatnie dni życiowe! Daj nauczycielom, policjantom, konowałom i innym tak jakby już uczciwych Polaków nie było co to musza mieć wsparcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wszytkim wymianę kotłów. Niezależnie czy będą dofinansowania czy nie i jak długo będą trwały. Nie możemy zostawić tej sprawy ot tak sobie. My z żoną wymieniliśmy kocioł na certyfikowany EEI PELLETS kostrzewa tej jesieni. Sąsiedzi korzystali z kolei z dofinansowania z programu czyste powietrze i już dostali środki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skorzystałam ze strony ***s://czystepowietrze.eu/ gdzie pomogli w wypełnieniu wniosku i doborze kotła. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ważne są kotły, tak ważne jest paliwo. Ja zamawiam pellet ze sklepu internetowego. PELLET drzewny wysokiej jakości z certyfikatem A1 i dostawą pod dom ***s://***pelleteo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygotowanie profesjonalny dokumentów pod dotację na start/rozwój ***bizplanner.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...