Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kieliszek weź wyjdź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ul. Kunickiego też jest objęta systemem ale jadąc od Dywizjonu 303 i skrecajac w lewo w Nowy Świat jest to samo. Zielone zapala się do skrętu ale wcześniejsze światła blokują czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się okaże, że ten system nie istnieje - ktoś wziął kasę za postawienie setek atrap kamer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chopie też mam awarje, skończyła mi się butelka... karol, co mam robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy Żuka, do klawiatur! Czas na obrażanie ludzi, że się nie znają, że są ze wsi, że Słońce Lublina, zastał miasto drewniane a zostawi wspaniałe. Kolejna kompromitacja lubelskiego ratusza! Za 30 milionów dostaliśmy w pakiecie z system darmowe korki. Dzięki! Kolejna lewa umowa do rozwiązania. Czekamy na reformę prokuratury, żeby w końcu rozliczyć te wszystkie niepotrzebne umowy, które transferują nasze podatki do kieszeni kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch idiotów się spotkało i sobie słodzą - jeden pisowski płatny troll(Filipowicz), drugi bezrobotny bloger, który jest na utrzymaniu żony(Leniak), aż miło popatrzeć i te zabawne pretensje do prywatnego radia, że nie zaprosiło na debatę kandydata, który przy każdej możliwej okazji obraża pół Polski a samego organizatora owej debaty częściej niż normalny człowiek bierze oddech godne pożałowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy Żuka, do klawiatur! Czas na obrażanie ludzi, że się nie znają, że są ze wsi, że Słońce Lublina, zastał miasto drewniane a zostawi wspaniałe. Kolejna kompromitacja lubelskiego ratusza! Za 30 milionów dostaliśmy w pakiecie z system darmowe korki. Dzięki! Kolejna lewa umowa do rozwiązania. Czekamy na reformę prokuratury, żeby w końcu rozliczyć te wszystkie niepotrzebne umowy, które transferują nasze podatki do kieszeni kolesi.
  Tu nie trzeba nikogo obrażać. Normalny człowiek, który cokolwiek siedzi w temacie wie, że strojenie takiego systemu w innych miastach trwa od kilku miesięcy do nawet 1.5 roku. Takie systemy na ogół rodzą się w bólach. No ale pisowskie cebulaki z regionu chcą tu i teraz bo w końcu wydano 30 mln więc jak to tak żeby nie działało na pstryknięcie palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nic nie wiedzą nic nie umieją. Co ich to obchodzi jak nie oni musieli dać na ten system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież na początku mówili , że nie ma tam żadnego problemu. Apropos wiecie jaka jest prędkość dla zielonej fali na Kraśnickiej? Odpowiedź brzmi 95km/h , sprawdzone osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjąć sygnalizację postawić 2 policjantów sterujących ruchem, będzie bezpieczniej, taniej, i ludzie będą mieli pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba nikogo obrażać. Normalny człowiek, który cokolwiek siedzi w temacie wie, że strojenie takiego systemu w innych miastach trwa od kilku miesięcy do nawet 1.5 roku. Takie systemy na ogół rodzą się w bólach. No ale pisowskie cebulaki z regionu chcą tu i teraz bo w końcu wydano 30 mln więc jak to tak żeby nie działało na pstryknięcie palca.
Co ty człowieku siedzący w temacie piep...sz.Podam jeden przykład skrzyżowania Piłsudskiego i Dolnej P.M.Po wprowadzeniu systemu światła stojące z dala od wszelkich innych blokują płynność ruchu w kierunku Zygmuntowskich.Nigdy tak nie było,a ty tu o strojeniu.Wystarczy odłączyć od systemu.W Bangladeszu mogą dwdzieścia lat  stroić,ale tu Europa podobno cywilizowana.Skoro w obecności urzędników pracują prawidłowo to jedynym wyjściem jest postawić przy każdym sygnalizatorze urzędnika przez trzy zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś chwilę po ósmej rano jadąc w kierunku Mełgiewskiej stałem na Andersa dobre 15 minut. Koreczek zaczynał się na wysokości przystanku tuż za kładką dla pieszych. Jeszcze kilka dni wcześniej ruch odbywał się płynnie. Tak samo ciekawie jest jadąc z Turystycznej, skręcając w prawo i chcąc wjechać w Andersa. Kiedyś była fala zielone - zielone. A teraz mając zielone z Turystycznej trafiamy na czerwone tuż przed wjazdem w Andersa. Coś chyba nie wyszło z tym systemem sterowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież na początku mówili , że nie ma tam żadnego problemu. Apropos wiecie jaka jest prędkość dla zielonej fali na Kraśnickiej? Odpowiedź brzmi 95km/h , sprawdzone osobiście.
Hyhy, myślałem, że to u mnie coś nie tak ale racja, faktycznie tak jest. Raz celowo wlokłem się 50 km/h (nawet nauka jazdy mnie wyprzedziła :D ) startując z pierwszego zielonego przy Nałęczowskiej. Na kolejnych światłach łapało mnie już czerwone. Za to lecąc ponad 80 km/h rzeczywiście cały czas było zielone. Cuda, panie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wygląda tzw "zielona fala" o kolorze czerwonym. Taki nowy "fjuczer" inteligentnego systemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba nikogo obrażać. Normalny człowiek, który cokolwiek siedzi w temacie wie, że strojenie takiego systemu w innych miastach trwa od kilku miesięcy do nawet 1.5 roku. Takie systemy na ogół rodzą się w bólach. No ale pisowskie cebulaki z regionu chcą tu i teraz bo w końcu wydano 30 mln więc jak to tak żeby nie działało na pstryknięcie palca.
hehe, już urzędnicy lub wykonawcy przedłużają nam strojenie systemy do 1.5 roku ? :D a miało być do marca/kwietnia tego roku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ul. Kunickiego też jest objęta systemem ale jadąc od Dywizjonu 303 i skrecajac w lewo w Nowy Świat jest to samo. Zielone zapala się do skrętu ale wcześniejsze światła blokują czerwonym.
Zawsze tak było. Czerwone bo z piaskowej muszą przejechać przecinając Kunickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch idiotów się spotkało i sobie słodzą - jeden pisowski płatny troll(Filipowicz), drugi bezrobotny bloger, który jest na utrzymaniu żony(Leniak), aż miło popatrzeć i te zabawne pretensje do prywatnego radia, że nie zaprosiło na debatę kandydata, który przy każdej możliwej okazji obraża pół Polski a samego organizatora owej debaty częściej niż normalny człowiek bierze oddech godne pożałowania
Jesteś "Guest" w wielokrotnym konflikcie z zasadami, bo napisałeś swój komentarz  w miejscu, w którym osobiście jeszcze wpisu nie dokonałem, zwracasz się ad personam kryjąc się za nickiem, zarzucasz działania dla zysku i przynależności polityczne nie mając ku temu jakichkolwiek podstaw, a na dodatek trywializujesz fakt dyskryminacji obywatela w publicznym miejscu.   Swoją drogą, to coś musi być na rzeczy w tym, że system za 28 milionów złotych nie funkcjonuje jak należy skoro atakujesz jakbyś był ślepy na zasady etyczne w  sieci i realu czyli netykiety i kultury osobistej w miejscu publicznym.   Na porządku dziennym są sytuacje, w których przy 0,1% wartości komentowanego systemu naliczane są umowne kary za każdy dzień braku pełnej jego sprawności, a tu przy 28 milionach złotych kosztów trzeba bez żadnych sankcji czekać na jakieś skalibrowanie i poprawki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było systemu były mniejsze korki ,a tak kolejne miliony poszły się psu w d.. ę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty gościu co piszesz na czerwono to pewnie z tej "inteligencji" co przerżnęła z niby ciemnogrodem wybory. jak się przegrało to się siedzi cicho na 4 literach,albo skacze się z kodem,anie zabiera głos na temat dziadoskiego systemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba nikogo obrażać. Normalny człowiek, który cokolwiek siedzi w temacie wie, że strojenie takiego systemu w innych miastach trwa od kilku miesięcy do nawet 1.5 roku. Takie systemy na ogół rodzą się w bólach. No ale pisowskie cebulaki z regionu chcą tu i teraz bo w końcu wydano 30 mln więc jak to tak żeby nie działało na pstryknięcie palca.
Normalny człowiek za taki poślizg płaci kary i płacze, że podjął się zadania, z którego nie jest w stanie wywiązać się w terminie.   Wiem co piszę, bo jako realizator kontraktu finansowanego z pieniędzy publicznych płaciłem kary za każdy dzień zwłoki w przekazaniu sprawnego w 100% systemu i nikogo nie interesowało, że trzeba coś kalibrować, programować i rodzić.   Być może przyczyna była w tym, że koszty mojego zlecenia stanowiły mniej niż 1/100 ceny, o której mowa w komentowanym materiale.   Znawcy tematu mówili, że za nisko wyceniłem koszty realizacji zadania i z przedstawicielami zamawiającego nie podzieliłem się zyskami - z dwojga złego wolę wierzyć w ich wersję  niźli twoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...