Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy o bezpieczeństwie: Nie znają dzielnicowego, a patrole widują bardzo rzadko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Spróbujcie dodzwonić się do Straży Miejskiej w Lublinie. Życzę powodzenia! Chyba że automat zgłoszeniowy akurat się zepsuł i ktoś leniwie odbierze słuchawkę. A jak już tego szczęścia dostąpicie to zgłoście dymiący komin i poproście o interwencję eko-patrolu. Tu szansa maleje prawie do zera bo nigdy patrol nie jest w waszej okolicy albo właśnie jest na interwencji z policją. Taka jest prawda o lubelskiej SM, nie ma co dziwić się że 75% mieszkańców jest za jej likwidacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciebie dymiący komin w zimie dziwi? A zgłosiłeś dzisiejszy brak Słońca na niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uwierzycie.Przeczytałem ten artykuł ....idę do lodówki...otwieram i co?Patrzę masło mi się rozpłynęło.Pytam retorycznie co jest?A ono mi mówi..To ze szczęścia że na Porębę trafiłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Skarpie i nie widziałem aby tam chodziły patrole nie mówiąc już o dzielnicowym który pewnie siedzi  za biurkiem Pod aldikiem oraz przy olmax ciągle stoją podejrzane typy a co najważniejsze handlujący papierosami Dlaczego nie zrobią z tym porządku ?Ponieważ sami u nich kupują pewnie znają się z nimi dobrze no i są informatorami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że jeżeli ktoś bliżej przyjrzałby się tej statystyce,to skończyłoby się to takim samym prokuratorskim postępowaniem jak w ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ciebie dymiący komin w zimie dziwi? A zgłosiłeś dzisiejszy brak Słońca na niebie.
 możesz głupio żartować ale jak bedziesz w potrzebie nawet nie dzwoń do tej instytucji, szkoda czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda wiele do życzenia ma też wymuszanie zeznań przez policję z 7 Co niektórzy maja trochę za uszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnicowy.... a czy ta funkcja wogóle jeszcze istnieje? Pojęcia nie mam. Zreszą - co poradzi jeden dzielnicowy na ewentualny rozbój.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...