Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy ul. Wapiennej czekają na zmiany

Utworzony przez Rosa, 4 sierpnia 2008 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Wapienna ..... wchodząc tam należy trzymać przed sobą w dłoniach portfel, zegarek i komórkę ..... a jest szansa, że twarz bedzie cała .... Wapienna ..... policja tam boi się zaglądac nawet w dzień ... Wapienna ..... maksimum wrażeń ... Wapienna ..... w tej krainie obcy ginie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica Wapienna .Kiedyś klitki w pradolinie Bystrzycy,tereny zalewowe nie nadające się pod budownictwo.No i teraz mamy problem który ktoś chce zalegalizować coś bo wybudował sobie tu siedlisko.Czyżby znowu ślad prowadził do pani architekt odsuniętej od pełnienia obowiązków?Ludzie nikt Was nie zmuszał abyście tam budowali.Te tereny to co najwyżej ogródki działkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z powyższym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niby tak jest ale odwieczna zasada jest taka ze buduje sie publiczne drogi osiedlowe tam gdzie ludzie placa podatki ... a tam? jak bylo pisane strach wejsc... i cala patologia... i moze oni placa podatki? jeszcze im sie doklada pewnie na zasilki i te interwencje co przez nich sa powodowane... ja bym ich z tamtad eksmitowal-tylko gdzie? moze nadbystrzycka mialaby inna opinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielnica jak dzielnica nie wiem czego tak kazdy ja tak zle opisuje nie mozna osadzac po wygladzie aczy taka straszna-ja bardziej bym sie obawial np.tatary-staryczechow,ludzie sa wszedzie tacy sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologie?a czy tam gdzie mieszkacie niema takich rzecz-----uwazam ze sa i tonawet gorsze , tylko tak uwazacie bo wydaje sie wam ze jestescie lepsi ale tylko z wieszku!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie nic nie piszcie, bo gówno wiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie jak tam jest, więc się zamknąć.!! Ja tam mieszkam i jest okropnie.! Więć siedzieć cicho.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia jest wszedzie nie tylko na wapiennej,sa lepsi i sa gorsi,domki nie ktore ładne a nie ktore gorsze.ale nawet w tych gorszych mieszkaja normalni ludzie,i to nie prawda ze na wapienna trzeba wchodzic z portwelem i telefonem w rece,nie piszcie głupot jak nie wiecie jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosa napisał:
Wapienna ..... wchodząc tam należy trzymać przed sobą w dłoniach portfel, zegarek i komórkę ..... a jest szansa, że twarz bedzie cała .... Wapienna ..... policja tam boi się zaglądac nawet w dzień ... Wapienna ..... maksimum wrażeń ... Wapienna ..... w tej krainie obcy ginie .....
Jejuu . Piszesz tak, a pewnie nigdy tam nie byłaś . Jak jesteś taka mądra, to rób tak jak piszesz. Wszyscy Cię wysmieją . hahah .nawet Ci najmłodsi . Normalnie żal mi takich ludzi . Najpierw przyjdź i zobacz. Wapienna . Może to i nie jest najbogatsza ulica. Może i nie każdy ma luksusy . Ale niektórych nie stać na dom z basenem . Willa z 4 piętrami . Lepiej żyć na Wapiennej niż w jakims przytułku dla bezdomnych lub poprostu być bezdomnym . Mam nadzieje , że to przeczytasz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...