Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czemu tak cicho w mediach o tej formie pomocy ludziom? Pewnie dlatego że ksiądz to wymyślił a nie jakiś lewak, pewnie dlatego że żaden złoty melon na tym nie zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko,że nie ma rzetelniejszej weryfikacji potrzebujących.... To,czego jestem świadkiem "po sąsiedzku" woła o pomstę i odechciewa się pomagania komukolwiek. Tam już szlachetna paczka z pokolenia na pokolenie "się należy" :P .Wystarczył "łzawy" opis obu rodzin-nie do końca prawdziwy,niestety. Dlatego pomagając wybieram tylko osoby starsze albo z chorymi dzieciaczkami.Przynajmniej wiem,że ta pomoc jest słuszna.Bo tylko wtedy ta akcja ma sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ jest reklama w mediach .... w tv od co najmniej miesiąca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, województwo lubelskie znów pokazało siłę. Może nie jesteśmy najbogatsi, ale potrafimy dzielić sięz potrzebującymi.
Ostatnio edytowany 21 lipca 2015 r. o 09:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku jeżdżę z rodziną  na gospodarstwo agroturystyczne w Lubelskim. Zawsze jakiś jeden lub kilkoro bezdomnych czyha na turystów. Pomagam ludziom od lat w ten sposób ale i w inny także.
Ostatnio edytowany 9 lipca 2015 r. o 07:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jażdże do Gdańska nad morze,  nie dałem się skusić reklamom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...