Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania na Felinie: W nowych domach zamieszkają 84 rodziny

Utworzony przez sprawiedliwy, 26 listopada 2010 r. o 00:52 Powrót do artykułu
a inni k**a musza je**c cale zycie na kredyt za mieszkanie! gdzie tu sprawiedliwosc?? pracuja ludzie za granica a udaja ze wykazuja 0 dochod! oszusty pie***e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można by tak normalnie, bez przecinania wstęgi, Prezydęta i innych nadętych pseudoważniaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ja muszę spłacać kredyt za mieszkanie i oszczędzać na wszystkim by mieć podobnej wielkości mieszkanie? Tylko dla tego, że ja mogę i pracuję a ci mogą ale nie pracują? Wkur%@%a mnie, że ja muszę płacić, nie tylko za swoje mieszkanie ale także dla wielu "pokrzywdzonych". Wystarczy pójść do urzędu pomocy rodzinie, większość paniusi w kolejce odmalowane, paznokcie na lakier i te 2000 zł dostają na rękę. W Polsce to najlepiej nic nie robić, więcej się kasy dostanie... A jak pracujesz i zarabiasz grosze tyrając po 12 godzin to jeszcze musisz utrzymywać nierobów.
Ostatnio edytowany 26 listopada 2010 r. o 03:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, ja też spłacam kredyt, ale u nas różnica jest taka że jak spłacisz mieszkanie to będzie twoje w TBS-ach nie jesteś właścicielem mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joooo napisał:
Spoko, ja też spłacam kredyt, ale u nas różnica jest taka że jak spłacisz mieszkanie to będzie twoje w TBS-ach nie jesteś właścicielem mieszkania.
No-chyba,że znowu powstanie "furteczka" w przepisach i będzie można wykupić:)jak to już bywało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowa kiczu i tandety. Jakie miasto taka prezydentowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podanej cenie 2.5 tyś. brakuje ceny gruntu , który jest własnością miasta oraz jeszcze parę innych składników, cena w Lublinie(z gruntem i pochodnymi ) po tzw. kosztach to niewiele ponad 4 tyś. zł za metr kw..Ponadto czy ktoś napisze prawdę jaki jest czynsz mieszkanie np. 54 m.kw. oraz , że prezesi Panowie : Deska i Pruszkowski zarabiają po kilkanaście tysięcy zł netto i są opłacani z tego czynszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie piszecie ze klucze dostało tylko6 rodzin i oni juz moga sobie wykonczac a reszta nie wiadomo kiedy i czy na swieta zdaza sie wprowadzic??????straszna obłuda i klamstwa panie Prószkowski!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Deska ocenia "Skoro buduje się bardzo szybko, to i wychodzi taniej" – a ja powiem skoro buduje się bardzo szybko to i wychodzi grzyb i pleśń. Mieszkam w TBSach od dwóch lat na początku było pięknie, a teraz praktycznie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Bloki budowane są najniższym kosztem dachy przeciekają, grzyby na ścianach I ciągła wilgoć, a ekipa tzw; misternych konserwatorów budowlanych rozkłada ręce. Nowo wybudowany budynek powinien schnąć około dwa lata, a my wprowadziliśmy się tam od razu i mamy to co mamy. Daję trzy miesiące i nowo wprowadzeni mieszkańcy doświadczą na własnej skórze jak wygląda Lubelska tandeta budowlana POWODZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czekali 2 tygodnie na mieszkania i dostali tylko 36 mieszkań z 84 a reszta dla takich ludzi jak Leszrk Damiewski jego córka tam mieszka ,Prezes SPR jego żona mieszka i wiele innych osób które są przy korycie czym oni są lepsi od nas chyba tym , że są przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O GŁOS ZABRAŁ p.PRUSZKOWSKI CZTERY LATA BIERZE KASE ZA SIEDZENIE NA STOŁKU NIC NIE ROBI CZYŻBY WYBORY ZDOPINGOWAŁY - WIDAĆ TEŻ KOMU SĄ PRZYDZIELANE TE MIESZKANIA - MOŻE WIEC PROKURATURA SIE ZAJMIE TYM TEMATEM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zainteresowanym mieszkaniami TBS polecam portal Budownictwo Społeczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...