Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w koncu Karol Obara czy Karol Opoka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Karolu !!! Jest Pan wielki. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie qrfa "Brudny Harry" - dać mu broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie byli wtedy rodzice? pytam się gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie Gratulacje dla Pana Karola!! Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, co nie przejdą obojętni obok takich sytuacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie Gratulacje dla Pana Karola!! Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, co nie przejdą obojętni obok takich sytuacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie Gratulacje dla Pana Karola!! Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, co nie przejdą obojętni obok takich sytuacji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol to prawdziwy zuch i bohater. Nie wiem czy bedę godzien aby mu uscinąć dłoń, ale jesli kiedykolwiek nadarzyłaby sie taka sytuacja to na pewno nie odmówie sobie takiego zaszczytu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie i tak za jakiś czas posadzą naszego bohatera za to że nabił siniaka bandycie. kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To w koncu Karol Obara czy Karol Opoka?
Jakkolwiek pan Karol się nazywa, mam nadzieję, że jego postawa zostanie doceniona.Tyle kasy wydaje się na różne głupoty; może wojewódzka komenda policji uhonorowałaby go chociaż drobną nagrodą rzeczową (zegarek, aparat fotograficzny, laptop), że podniósł im wykrywalność przestępstw. Mnie przed rokiem jakiś śmieć wyrąbał okno i ukradł aparaty fotograficzne, policja oprócz zebrania śladów biologicznych i wniosku o umorzenie postępowania (z powodu nie wykrycia sprawcy, nie zrobiłą nic. Jeśli ktoś pomógłby ustalić sprawcę, chętnie wręczyłabym mu nagrodę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski BATMAN - człowiek roku w Lublinie i Honorowy Obywatel Miasta 2011- Żuku powinien nagrodzić tego Pana choć on tego nie zrobił dla nagród. Pełen szacunek i podziw - niewielu dziś reaguje na ludzką krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co ,było się pozbywać takiego pracownika jak Karol, był jak Ma Giver ,jest teraz jak Chuck Norris.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karolu!! Gratulacje i podziękowania za Pana postawę, naprawdę godna naśladowania. Oby więcej ludzi miało tyle odwagi co Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stał się Pan prawdziwą Opoką dla kilku poszkodowanych ludzi! Pana heroiczne czyny powinny być przykładem dla innych, zwłaszcza młodych! Niesamowita postawa, odwaga i wrażliwość! Gratulacje! Uważam, że Pana czyny powinny być nagrodzone tytułem honorowym! Jest Pan wzorem do naśladowania, ZWŁASZCZA DLA FUNKCJONARIUSZY POLICJI I STRAZY MIEJSKIEJ, GDYŻ ILU Z NICH NP PO SŁUŻBIE ZDOBYŁOBY SIĘ NA TAKIE GESTY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to powiedzieć, (...)
Ostatnio edytowany 28 listopada 2011 r. o 09:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karolu, ma Pan moje uznanie i pełen podziw, znowu zaczynam wieżyc w ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny gośc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karolu proszę nie siedzieć w domu - tylko już na patrol!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że mamy rodzimego superbohatera! Bardzo dobrze, że jest przynajmniej 1 taka osoba, która nie przejeżdża obojętnie obok potrzebujących. Gratulacje dla Pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudzcie sie to zwykle nabijanie ludzi w butelke sciema i reklama, wez sie chlopie do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...