Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Pucka popił lekarstwa alkoholem, uratował go policjant z Lublina

Utworzony przez zwykly ucisniony Polak, 10 grudnia 2012 r. o 11:57 Powrót do artykułu
..to raczej temat dla nszych rzadzacych, aby zobaczyli ile kosztuje woda, ktora nas racza. Czlowiek mogl pomylic szklanki i tyle w temacie... Po co robic z tego senasacje? Osobiscie mialem podobna sytuacje. Pewnego ranka wychodzac do roboty omylkowo wzialem stojaca szklanke i wypilem myslac, ze jest w niej woda. Okazalo sie, ze byla pelna niewypitej poprzedniego wieczora gorzaly. Lyknalem cala i lekko zakolowalo mi sie w glowie. Na szczescie dojechalem do pracy w porannym ruchu bez jakiegos ciekawskiego gliniarza z drogowki i dmuchania w ich balony... Do trzeciej wytrzezwialem kompletnie i moglem wracac bezstresowo do rodziny. Tak sie zdarza i tak bywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Puck to nie województwo Zachodniopomorskie tylko Pomorskie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym Waszym Dzienniku Wschodnim pracują jacyś niedorozwoje. Przecież Puck leży w województwie pomorskim a nie zachodniopomorskim. Puck jest położony w pobliżu Władysławowa - znanej miejscowości nad morzem. A z Władysławowa rzut beretem do Helu. A cały ten artykuł to śmiechu warte, ja nie raz popijałem lekarstwa piwem lub winem i nigdy mi to nie zaszkodziło. Czy w tym Dzienniku nie mają już o czym oisać tylko takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Czy w tym Waszym Dzienniku Wschodnim pracują jacyś niedorozwoje. Przecież Puck leży w województwie pomorskim a nie zachodniopomorskim. Puck jest położony w pobliżu Władysławowa - znanej miejscowości nad morzem. A z Władysławowa rzut beretem do Helu. A cały ten artykuł to śmiechu warte, ja nie raz popijałem lekarstwa piwem lub winem i nigdy mi to nie zaszkodziło. Czy w tym Dzienniku nie mają już o czym oisać tylko takie bzdury.
Mateusz wszystko ok z wyjątkiem tego popijania leków.Pamiętaj za którymś razem może zaszkodzić i oby tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...