Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przylazł taki do ZDiMu i zawraca głowę, przeszkadza w piciu kawy. Skoro panu przeszkadzają, niech se je pan sam przytnie i po problemie, a nie zawraca głowę urzędnikom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura, opisana sytuacja nie ma miejsca! Wcale nie dziwię się, że urzędnicy chcieli konkretu - o co tak na prawdę chodzi panu wnioskodawcy. Dajcie spokój tej resztce drzew w śródmieściu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Na ul. Narutowicza kilkukrotnie oberwałem spadającym gałęziami, które były zrywane przez jadący trolejbus – poskarżył się miejskim urzędnikom Krzysztof Kowalik.  
  To co on szedł ulicą za trolejbusem? Przecież trajtki nie jeżdżą po chodnikach! To jakaś bajeczka dla średnio rozgarniętych czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co on szedł ulicą za trolejbusem? Przecież trajtki nie jeżdżą po chodnikach! To jakaś bajeczka dla średnio rozgarniętych czytelników.
na to wychodzi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie jakiś stary pisowiec co zawala korespondencją urząd miasta regularnie tak by storpedować(jak najbardziej spowolnić) jego działanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie Zuk dowie to wytnie wszystkie a co do komentarzy,ze spadająca gałąz musi spasc dokladnie nad szosę to się nie ośmieszajcie.Jadący trolejbus,wiatr wszystko to może spowodować ,że gałąź odbije się od trolejbusu i wpadnie na chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik jest od picia kawy, grania w gry i plotkowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelność, żeby żądać czegoś od panów urzędników, których jedynym zadaniem jest głosować na partię, która ich posadziła na stołku. Niech się petent nie szwenda po ulicach, to mu nic na głowę nie spadnie. Niech będzie wdzięczny urzędnikom, że moze płacic coraz większe podatki i że już prawie nic, oprócz oddychania  mu nie wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden mieszkaniec zaczepia ludzi. Do wycięcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie Zuk dowie to wytnie wszystkie a co do komentarzy,ze spadająca gałąz musi spasc dokladnie nad szosę to się nie ośmieszajcie.Jadący trolejbus,wiatr wszystko to może spowodować ,że gałąź odbije się od trolejbusu i wpadnie na chodnik
  nio nio, a ten ananas miał akurat takie szczęście, że trajtki które kursują tamtędy dopiero od marca sprawiły, że gałęzie oberwały się akurat na niego i to już kilka razy? baju baju jestem w raju, TO JEST ZWYKŁA PROWOKACJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pismo jest podpisane i "złożono" pieczęć, to dlaczego nikt nie podaje nazwiska tego "gnoma" ? Taka arogancja i "olewanie" obywateli powinno być tępione na każdym kroku ! Dawać na portal nazwisko tego "urzędasa", który to podpisał !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadne baju , baju. Drzewa nabierają wiosennego wigoru, puszczają soki , zaraz będą liście , a to ma swoją wagę, więc będą się obniżać gałęzie.Proponuję następną funkcje w urzedzie : Generała trakcji trojlebusowej. Podążać za trojlebusami i obserwować gdzie są kolizje z gałęziami. :).  Na zdrowie wyjdzie pasibrzuchom, jak przeleci się za trajtkiem 40km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnicy Dziennika chcieliby poznać nazwisko owego ważnego urzędnika, który zamiast zająć się tym co do niego należy chce wyręczyć się obywatelem. Może powinien się w takim razie podzielić z nnim również swoją pensją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem, bo jest podane imię, nazwisko i funkcja osoby, które to arcy mądre pismo podpisała. Niestety poziom wiedzy i interpretacji przepisów przez dzisiejszych urzędasów jest adekwatny do uczciwego naboru na te stanowiska. Podobnie rzecz się ma w SM, gdzie pan mi powiedział, że skoro na chodniku nie stoi zakaz parkowania, to samochody mogą wjeżdżać na chodnik i parkować. I nie chodziło tu nawet o parkowanie równoległe do krawędzi jezdni, a na środku chodnika. Następnie pan ze SM kazał mi przyjść i dokładnie wskazać co i kto, oraz jak, zamiast ruszyć tyłek i podjechać, mając w e-mailu zdjęcie. Co do gałęzi, to po prośbie przycięcia gałęzi, niech się mieszkańcy ul. Narutowicza spodziewają wycięcia drzew w całości, albo zrobienia z nich postrachu jak po spaleniu, bo na tym polega współczesne dbanie o zieleń w mieście LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle pomysł trolejbusów bez sieci jest poroniony tym bardziej na ul. Narutowicza. Czyzby chodziło o ekologie...??? nie tym razem, ale trzeba "wyciąć"  drzewa, czy o to chodziło ???? Zdaje mi sie, że Ratusz już i tak "ogałaca" Miasto z drzew i wydaje dosyc kontrowesyjne decyzje o ich wycinaniu !!! Komu znowu ambicjonalany pomysł na trolejbusy bez sieci przyszedł do głowy !!! Niech ten "włodarz" , który to wymislił pierwszy  zetnie drzewo przy ul. Narutowicza .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pismo jest podpisane i "złożono" pieczęć, to dlaczego nikt nie podaje nazwiska tego "gnoma" ? Taka arogancja i "olewanie" obywateli powinno być tępione na każdym kroku ! Dawać na portal nazwisko tego "urzędasa", który to podpisał !!!!
Dać nazwisko a lepiej na zbity ryj z urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje mi sie, że Ratusz już i tak "ogałaca" Miasto z drzew i wydaje dosyc kontrowesyjne decyzje o ich wycinaniu !!!
no właśnie ZDAJE CI SIĘ, jeśli "ogałacanie" zawsze będzie polegać na wycięciu 4000 drzew(w tym tych starych i konających) i posadzenia w ich miejsce ponad 6000 to ja jestem ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżą zaledwie od marca a on już zdążył kilkukrotnie oberwać gałęzią? :lol:  :lol:  :lol: no chyba sobie jaja robicie, mieszka na ulicy czy o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze to jest zemsta mieszkanca ktory nie dostal roboty w ZDM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkukrotnie spadła na niego gałąź a do tego pewnie jeszcze cudem przeżył spotkanie z wielkim koszem na śmieci   to się nadaje do działu S-F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...