Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Lublina myślała, że romansuje z amerykańskim marynarzem. Straciła ogromną kwotę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 12:16 Powrót do artykułu
Nie wierzę, normalnie nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze, skąd biorą się takie kobiety, chętnie poznam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez chce taka idiotke poznac ;) A tak powaznie glupota kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ale wcale mi nie jest jej żal ot taka słodka naiwna Idiotka która myślała że złapała Boga za nogi i zamieni dziurę Lublin na wielkie amerykańskie Houston a tu proszę zonk wstyd i prawie pół bańki w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara baba a tępa jak nastolatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo że baba bez bolca dostaje p....dolca, nihil novi sub sole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to co czytam,nie moze to być prawda.Powiedzcie mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na biedną nie trafiło jak była w stanie aż taką kwotę mu przekazać. Już sądziłem, że niektóre kobitki w swej naiwności i pogoni za księciem z bajki osiągnęły dno. A tu pojawia się następna i obniża poprzeczkę jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homo sapiens z dlugimi wlosami to nie sapiens i nie homo.Plakac czy sie smiac a dla homo to pierwsze.Placz na niewiele sie zda, mleko rozlane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie coś bezrozumne miało tyle forsy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Houston mamy problem! :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miała takie na bogatego hamerykanina parcie to teraz musi zaufać Marcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najszybciej powinni skierować odpowiednie pismo do US aby ustalili skąd miała tyle kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A taki był piękny, amerykański...". No cóz nawet znajomość języka obcego nie daje patentu na mądrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najszybciej powinni skierować odpowiednie pismo do US aby ustalili skąd miała tyle kasy.
 Bogato się rozwiodła lu owdowiała jak nijaka ostatni celebrytka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi skąd miała taką kasę ...bo na pewno nie jest to ani mądra ani inteligentna kobieta więc rozumem jej nie zarobiła. Aż normalnie nie wierzę w to co tu jest napisane i tacy ludzie jak ta kobieta mają prawa wyborcze, decydują o mojej i czyjejś przyszłości Matko Boska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się będzie uganiała za przeproszeniem burakami z Lublina czy okolic ona zasługuje na coś więcej na faceta z USA który na pewno śpi na zielonych no przecież marynarz a oni chyba do biednych nie należą prawda ? a psiapsiółki to z zazdrości będą pękać jak na Facebooku umieści zdjęcia ze swoim macho na plaży w Miami czy innych bahamach a tu klops oszust się trafił sen się skończył pozostała szara rzeczywistość i uszczuplone konto i wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za duzo sie naogladala "Zon Hollywooodu" gdzie puszczalskie (niemlode juz) Polki robia kariery w podrywaniu półbogaczy;pOcxzywiscie wszystkie tlenione blondynki z kilogramem tapety na twarzy, botoksem, kilometrowymi tipsiorami i operacjami plastycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można rzec taka młodzież jakie ich przez rodziców wychowanie a co do nauczycieli to wg mamusiek czy tatuśków szkoła ma uczyć proszę sobie przypomnieć co się działo gdy po śmierci prezydenta Gdańska chciano wprowadzić lekcje o tolerancji i walki z nienawiścią te wszystkie protesty rodziców i władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie głupi i ich pieniadze powinni być rozłączani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...