Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Włodawy kupiła tytoń. Zapłaci za to wysoką grzywnę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2020 r. o 16:28 Powrót do artykułu
10 tysięcy a skad ona ma tyle wziąć? z emerytury? może od razu ja do wiezienia bo nie będzie miała za co zyc albo dostanie zawału (odpukać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kupił to sędzia to co innego, niska szkodliwość czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam trochę wysuszonych liści dębu w kompostowniku. Też pójdę siedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYCZLIWY SĄSIAD? ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autorki. Od kiedy w Polsce vat i akcyze odprowadza kupujący cokolwiek??? Brak elementarnej wiedzy i mamy c***ową sensacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bandytyzm w biały dzień !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co?! Podstawa prawna. Trzeba sie wszystkiego domyślać! Domyslam sie ze istnieje jakis zakaz prawny posiadania/zakupu. Za jaką ilość. A samemu można uprawiać. Żenujący poziom dziennikarstwa. Z drugiej strony przerażające jest ze to wszystko za 10 kilo! Kto o kiedy ustanowił takie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo będą kary za posiadanie cukru bez akcyzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kupił to sędzia to co innego, niska szkodliwość czynu.
 Moment moment, ale policji i KAS nie nadzorują sędziowie..... Spytaj się Kakao, oni powinni wiedzieć więcej w takich sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie babina padła ofiarą jakiegoś prowokatora z urzędu skarbowego. Co za czasy, ale ludzie tacy sami, czyli wilcy, kanibale, ormowcy, kodowcy... i cała reszta plugawego lewactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autorki. Od kiedy w Polsce vat i akcyze odprowadza kupujący cokolwiek??? Brak elementarnej wiedzy i mamy c***ową sensacje...
 C...owe to masz pojęcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier ....., oto solidaruchy z lat 80 wasza wolność,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno zakuta pała katolicka na nią poskarżyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się komuś porąbało. Legalny i nie tani tytoń Amphora kosztuje ca 40 zł za 50 gram. Czyli 800 zł za kg. Jakim więc cudem zwykła machora może być warta 1000 zł za kg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam ziemniaki w piwnicy ,to znaczy , że jutro wpadną o 6.01 rano i stwierdzą produkt do nieakcyzowego spirytusu ? Chory kraj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w piwnicy 3 tony koksu na zimę, nie spaliłem bo zima ciepła, i co teraz ze mną będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Tysiąclecia pod Novą od prawie trzydziestu lat uszczuplana jest akcyza na ogromną kwotę. Policjanci z dilerami bawią się w chowanego na całego. I co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o q-wa czy aby nasze bohaterskie śłużby zyt się nie narażały w tej brawurowej akcji? przecież ta niedobra babina mogła takiego skarbowego bohatera w łeb tłuczkiem zdzelić i koniec swietnej kariery na amen by był, nastepnym razem zaatakujcie jakie patologiczne przedszkole swirusy ,pieniadze na was są wyrzucone w gnojowice ,jesteście zbędni jak zeszłoroczny snieg ,niech was cholera ,spróbujcie z mafią z pruszkowa ,czy gdanska ,smieszne niedoróbki mamuta,bohaterowie od starych bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioski z całej sytuacji świadczą o totalnej niekompetencji osoby piszącej artykuł. Do piaskownicy Paniusiu nie do prasy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam ziemniaki w piwnicy ,to znaczy , że jutro wpadną o 6.01 rano i stwierdzą produkt do nieakcyzowego spirytusu ? Chory  kraj .
 już stoimy,wyjrzyj przez okno złoczyńco skarbowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...