Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Milion na nagrody od urzędników od wojewody. Rok temu prawie 5 mln" - urzędnicy dadzą milion wojewodzie czy wojewoda urzednikom da ten milion ???? Panie redaktorze proszę czytać to co sie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody...hmm... nie ma to jak budżetówka. Tam da się wyżyć.... bo najłatwiej rozdawać (dla swoich) publiczne pieniądze. Nie trzeba zarabiać - podatnicy zarabiają i przekazują haracz urzędasom. To trzeba nazwać po imieniu - PASOŻYTOWANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Szołno - Koguc - nudne jak flaki z olejem wykłady z zarządzania finansami na WE UMCS a teraz usiłuje się nimi zajmować nie tylko "naukowo" ale i poznaje je w końcu od strony praktycznej. Szkoda, że eksperymenty odbywają się na żywym organizmie - NASZYCH podatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"czułbym się dziwnie, gdybym dostawał takie samo wynagrodzenie, jak sprzątaczki – mówi Jarosław Szymczyk, dyrektor generalny w LUW..." ty sk...synu... One przynajmniej pracują a ty darmozjadzie i cała armia biurw i urzędasów utrudniacie życie ludziom... Jak wy możecie w lustro spojrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli przełożeni ocenią, że ich pracownik nic nie robił, to nagrody nie będzie." - jak nic nie robią, to niech ich zwolnią. Dlaczego płacimy podatki na pensje urzędników którzy nic nie robią? przerost administracji w naszym kraju jest porażający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pretensje do całego świata, że się jest sprzątaczką są żałosne. Osobiście jestem zdania, że to właśnie lenie są sprzątaczami. Ja skończyłam podstawówke z samymi piatkami, potem uczyłam się w LO im. Staszica, zdałam na studia i skończyłam je w terminie. Teraz pracuję (tyram) w Banku, ale dzięki temu 700 złotych wydaje jednorazowo na kostium lub sukienką. I nie mam zamiaru przejmować się jakimiś leniami, którym nie chciało się uczyć kiedy była na to pora. A nauka, to też ciężka praca. Wymaga też inteligencji !!!! Pozdrawiam tych, którym się chciało uczyć i teraz nie muszą sprzatać. PS. Wiem, że szacunek należy się wszystkim, ale czy wiedzą o tym wszyscy ? Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Pretensje do całego świata, że się jest sprzątaczką są żałosne. Osobiście jestem zdania, że to właśnie lenie są sprzątaczami. Ja skończyłam podstawówke z samymi piatkami, potem uczyłam się w LO im. Staszica, zdałam na studia i skończyłam je w terminie. Teraz pracuję (tyram) w Banku, ale dzięki temu 700 złotych wydaje jednorazowo na kostium lub sukienką. I nie mam zamiaru przejmować się jakimiś leniami, którym nie chciało się uczyć kiedy była na to pora. A nauka, to też ciężka praca. Wymaga też inteligencji !!!! Pozdrawiam tych, którym się chciało uczyć i teraz nie muszą sprzatać. PS. Wiem, że szacunek należy się wszystkim, ale czy wiedzą o tym wszyscy ? Chyba nie. [/quote] [quote name='ela' timestamp='1337338249' post='631458'] Pretensje do całego świata, że się jest sprzątaczką są żałosne. Osobiście jestem zdania, że to właśnie lenie są sprzątaczami. Ja skończyłam podstawówke z samymi piatkami, potem uczyłam się w LO im. Staszica, zdałam na studia i skończyłam je w terminie. Teraz pracuję (tyram) w Banku, ale dzięki temu 700 złotych wydaje jednorazowo na kostium lub sukienką. I nie mam zamiaru przejmować się jakimiś leniami, którym nie chciało się uczyć kiedy była na to pora. A nauka, to też ciężka praca. Wymaga też inteligencji !!!! Pozdrawiam tych, którym się chciało uczyć i teraz nie muszą sprzatać. PS. Wiem, że szacunek należy się wszystkim, ale czy wiedzą o tym wszyscy ? Chyba nie.
jeden wielki bełkot, a nie wypowiedz osoby z wyzszym wyksztalceniem! ty skonczylas studia? Smiem twierdzi ze zaoczne w tomaszowie lubelskim, poziom twojej wypowiedzy jest plytszy niz mozna go sobie wyobrazic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem toku myslenia niejakiego szymczyka , facet dostał stołek tylko dlatego ze jest z peło ... albo miał układy (niestety taka prawda jest ze nawet pani w okienku w uw um czy sp musiała mieć kogoś kto się za nią wstawił) jest z tej samej gliny nie dostał się tam gdzie jest ze wzgledu na swoją wiedze więc wydaje mi sie ze powinni wszycy dostać po równo. w mojej firmie jest akurat odwrotnie ci którzy zarabiają najmniej dostają na świeta najwieksze bony tj 300zł a ci zarabiający najwięcej dostają ok 100zł netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro w powyższej wypowiedzi widzisz tylko bełkot, to znaczy, że jesteś raptem po podstawówce. Popieram wypowiedź koleżanki w całej rozciągłości. Najwięcej żali na rynek pracy i płacy wylewają ci, któzy bimbali w czasach, w których ich rówieśnicy siedzieli nad książkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasowe ścierwa! WON: https://www.facebook.com/Urzad.Patologiczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymczyk, ty pierdzistołku z ZSL-u więcej szacunku dla pań sprzątaczek z firmy gdzie się opierd..alasz, poczekaj jak pojadą po tobie ty barania głowo to może innym wzrokiem spojrzysz na świat. W Bełżycach czekają na ciebie chodniki do zamiatania. TY palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, cała ta hałastra trzyma się mocno. Nawet nowy wojewoda nie potrafi uprzątnąć tej stajni Augiasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrzymujemy tych darmozjadów , kryzys a oni dzielą się naszymi pieniędzmi i jeszcze niech RADNI MIASTA LUBLIN wybudują im podziemny parking za 25 mil. zł, gdzie wybudowanie jednego miejsca ma kosztować miasto 100 000 zł. Brawo Radni niedługo nie będziecie mieli co rozdawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pracownicy podzielą się informacją ile dostali premii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydział Organizacyjny - 1500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy jaki jest przełożony, jak stary kawaler i w dodatku cyklista to premia mała a jak kierownik to ktoś normalny z żoną i dziećmi to rozumie drugiego człowieka i premię także przyznaje po ludzku, bez pedalskich podtekstów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba miec za co placic zatrudnionej w urzedzie rodzinie wojewody, WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...