Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milionowa łapówka za zgodę na wieżowiec? Piotr Kowalczyk zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Zawsze wydawało mi się, że służby nie robią prowokacji ot tak, losowo, ale na podstawie uzyskanych informacji niejawnych co do tego, że ktoś jest podatny na korupcję (np. donosy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed jakim sądem?....lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Lubelski PiS jest z Panem!!  Trzymamy kciuki za wyjście na wolność!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ukarał swojego dawnego członka za zdradę. Kowalczyk jeszcze parę lat temu był członkiem grupy Banasia (PiS).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie pracuje żona pana K?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież K. to  PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tate mówi że Pan Kowalczyk to bardzo dobry człowiek i bardzo bezinteresowny człowiek. Jak kupił kamienice na Starym Mieście za grosze to nie po to żeby zarobić ale żeby ją potem oddać miastu za darmo. Tak mówi tate a on wie co mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uczciwy człowiek ulegnie prowokacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa ręka Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa ręka Żuka.
 Wygląda na to, że raczej lewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlatego Kowalczyk uciekł z lubelskiego ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak prowkacja ABC. Teren jest prywatny i od 13 lat obowiązuje dla niego mpzp dopuszczające budowę wieżowca... Obrzucili gównem i pewnie się teraz przyklei a po wyroku uniewinniającym za dwa lata już nikt nie będzie pamiętał o tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Neumann. Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią k... nic. Będą prowadzić sprawy – i ch... - mówi szef klubu PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo nas wszystkich wyłapią i pozamykają, boję się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli pisowska ustawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsta za odejście z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie, ale brakuje mi tu jednej kwestii. Po co ktokolwiek miałby płacić łapówkę za coś co mógłby uzyskać normalną drogą gratis? Chyba, że poinformowano by go mniej lub bardziej czytelnie, że normalną drogą nic nie dostanie, a wtedy mamy wymuszenie urzędnicze, pardon rozbójnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna "łapówka" dana przedsiębiorcy za to żeby wykonał jakieś czynności. Dzisiaj dałem łapówkę w sklepie Lidla za to, że umożliwili mi sprzedaż bananów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Banaś siedzi i się śmieje z tych PISowskich prowokacji CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki ładny był, amerykański.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...