Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do więzienia. Inaczej kierowcy nadal będą jeździć beztrosko, bo będą pewni, że nawet jeżeli kogoś zabiją to kara będzie w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan poruszał się o ponad 20km/h za szybko? Czy zawsze Pan tak jeździł i czy nadal (jeżeli kiedyś odzyska prawo jazdy) będzie tak jeździł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tak jeżdżą kierowcy zawodowi , to jak jeżdżą "amatorzy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienie życia dziecku nie wróci, ale... uratuje kolejne. Nie może być bezkarności na niebezpieczną jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi go ale uważam, że powinien dostać te 8 lat. Niestety w PL kierowcy olewają przepisy i takie wypadki zdarzają się za często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biegły uznał, że dziewczynka przyczyniła się do wypadku." - mamy archaiczne przepisy. Nigdzie w cywilizowanym świecie nikt by czegoś takiego nie stwierdził. Tylko na wschodzie europy pieszy ma ustępować pierwszeństwa pojazdom na przejściu dla pieszych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesza przechodząca przez jezdnię po przejściu przyczyniła się do wypadku, natomiast fotoradary są niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak strasznie mi szkoda tej dziewczynki, mam nadzieję że jest w niebie spokojna, szczęśliwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niestety w PL kierowcy olewają przepisy." Gdyby jeszcze tylko olewali tylko przepisy. Najgorsze jest to, ze olewają bezpieczeństwo innych osób. Na zderzenie z pociągiem czy ciężarówką kierowca jeszcze uważa, ale na pieszego czy rowerzystę to już nie trzeba, bo nie zrobi nam krzywdy. Niech sam uważa. Zdaniem biegłego to pieszy powinien przechodzić jak w promieniu kilometra nic nie jedzie. Inaczej będzie przyczynienie się do wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy fotoradarów odnieśli kolejny sukces. Można jechać przez miasto 70km/h, bo wiadomo, że nie ma w mieście fotoradarów. Przy każdym zabitym pieszym otwierają szampana i gratulują kierowcy: "Co z tego, że zabiłeś samochodem, ale przynajmniej mandatu nie dostałeś."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby zapadło kilka wysokich i medialnych wyroków bezwzględnego pozbawiania wolności za zabicie pieszego na pasach to przynajmniej część kierowców jeździłaby trochę ostrożniej i wolniej. A nawet zmniejszenie prędkości o 10-20km/h poprawiłoby bardzo znacząco bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki będzie pobłażanie sprawcom przestępstw drogowych, dopóki będzie przyzwolenie na nieprzestrzeganie przepisów, dopóki będzie przyzwolenie na przekraczanie prędkości w mieście, dopóty dzieci idące do szkoły, w biały dzień, będą ginąć na przejściach dla pieszych. Kultura kierowców sama z siebie się poprawia się zbyt wolno. Kilka srogich wyroków przyspieszyłoby ten proces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się później dziwić rodzicom, że wożą 15-letnie dzieci pod drzwi szkoły, skoro przejście przez jednię to śmiertelne zagrożenie, tylko dlatego, że zwolnienie przed przejściem to zbyt duża strata czasu dla kierowcy. Lepiej ryzykować życiem pieszego niż się spóźnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegły to idiota jak większość bieglych. Dziewczynka nie mogła widzieć hyundaia bo zaslanial go samochód ktory się zatrzymał żeby ją przepuścić, jej wzrok skoncentrowal sie na tym aucie. 12 letnie dziewczynki nie mają 2 metry wzrostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biegły to idiota jak większość bieglych. Dziewczynka nie mogła widzieć hyundaia bo zaslanial go samochód ktory się zatrzymał żeby ją przepuścić, jej wzrok skoncentrowal sie na tym aucie. 12 letnie dziewczynki nie mają 2 metry wzrostu" - - zabrania się wchodzenie na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Dziewczynka była już na jedni (na skrajnym pasie jedni) i wchodząc na kolejny pas nie wchodziła na jednię po raz kolejny. Ona nie złamała żadnego przepisu. Przechodziła całkowicie prawidłowo jak na 12-letni dziecko. Jak niepełnosprawny ma przejść przez jednię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia .... "dziewczynka nie umarła, ale śpi" - Ewangelia - jest obietnica zmartwychwstania sprawiedliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ekspert oświeci mnie jak mam przechodzić na przejściu bo chyba pożal się Boże ekspert ma swoją interpretację przepisów no nie wiem jak według tego idioty pieszy może złamać przepisy skoro zatrzymuje się samochód przed przejściem to chyba następnym też to robi ale widzę że zawsze znajdzie się debil któremu się spieszy i wtedy głęboko ma w *** przepisy ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko za oko życie za życie to po katolicku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie problem polega na szybkości jazdy. Chcąc jechać przepisowo 50/h uważany będę za " barana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli zajebać ubeckiej świni całą rodzinę, może się czegoś nuczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...