Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
..............
Ostatnio edytowany 23 marca 2009 r. o 08:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem, czy któraś z nich poszłaby.....hm
Ostatnio edytowany 23 marca 2009 r. o 08:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie pytam (...)
Ostatnio edytowany 21 marca 2009 r. o 20:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne ale dlaczego nie ma dziewczyn z IV LO są najpiękniejsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne komentarze piszą dziewczyny które są beznadziejne, brzydkie, i nie dostały się nawet do eliminacji;D kamerzysta pewnie się ich przestraszył a one tak sie wyrzywaja gratulacje finalistkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaah wycierasz podloge to mozna osobami ktore jako pierwsze dodaly tutaj komentarze ! nic nie znaczace zazdrosnice lub pusci kolesie strasznie zakompleksieni to tyle z mojeej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny krytykują bo widzą wady innych dziewczyn a nie jak faceci -pokaże im sie gołe ciało i nie ważne czy grube, chude, zadbane czy nie i tak i tak na nie polecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne ....... mimo to zawsze się zastanawiałem po co te konkursy się robi, chyba tylko po to by coś było. Co one wnoszą do życia tych dziewczyn, inncych ludzi... , poprostu taki pusty i błachy konkurs.
Ostatnio edytowany 23 marca 2009 r. o 08:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne zdjęcie, te nogi takie...przekrwione, fuuuuuuuu, jakiś retusz byc się przydał. a u pierwszej laski widać już "nierówną" skórę :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż swoje ;-] Do administratorów forum: przestańcie robić sobie jaja i zróbcie coś z tymi kodami. Wpisywanie ich po 3 i więcej razy to mocne przegięcie. Mój rekord to 10 razy.
Ostatnio edytowany 22 marca 2009 r. o 09:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne i mądre dziewczyny wiedzą że są ładne i nie potrzebują do tego żadnych konkursów piękności. Niestety, te tylko ładne muszą rozbierać się przed publicznością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOGLIBY TAM MIEĆ WYŻSZĄ TEMERATURĘ W POMIESZCZENIU, BO TE ROZEBRANE LASKI SZCZĘKAJĄ ZĘBAM, CO SŁYCHAĆ I MAJĄ GĘSIĄ SKÓRKĘ, CO WIDAĆ, A MOCNO SIĘ STRSUJĄ CO CZUĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pasztety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ napisał:
..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]heh co za krytyka nie równa skóra pokaż swoją . Jeśli byś był mądry to byś wiedział , że z zimna robi się przekrwiona skóra. Hm błachy i pusty konkurs cóż za określenie. Jeśli Cię to nie interesuję to nie rozumiem po co się wogóle na ten temat wypowiadasz.Myślę że jesteście poprostu zazdrośńi , że wasza dziewczyna nie wygląda tak jak one ;] długiee nogi , super figura czego chcieć więcej . Piękne to nie znaczy głupie . [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialam jak narazie 2 ladne dziewczyny....reszta to jakies krzywozębne i naprawde nienadające sie do takiego konkursu dziewczyny...ale te co sa ladne nie chodza na takie konkursiki tylko juz pewnie zarabiaja spora kase na modelingu wiec czego sie tu spodziewac....powinni zrobic jeszcze jakis dodatkowy nabor hehe bo to poraszka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...UŻYWAJ ORYGINAŁU...uważaj na podróbki... Miss Lubelszczyzny - znak i nazwa zastrzeżone, numer prawa wyłącznego R-113650, Urząd Patentowy RP. wyłączny, oficjalny organizator Missland Spółka z o.o. Biuro Miss Polski Belvedere Residence 00-746 Warszawa ulica Sułkowicka 2/4 www.misspolski.pl www.misspolandtube.eu www.misspolska.eu www.misspoland.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...