Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi chcą zmian. "Osoby na wysokich stanowiskach nie chcą nas słuchać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2019 r. o 09:39 Powrót do artykułu
patrząc na konsumpcyjny styl życia młodych....metrowe kolejki w fast foodach, szalona pogoń za modą nawet głupia (chociażby podarte nowe ubrania), dziury w uszach, tatuaże, i-fony i inne elektroniczne bajery, wrzucanie na portale durnych wygłupów...to zmiany o których mówią te szczyle to najczystszej wody sterowana hipokryzja....Boże chroń ziemię przed nimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Jak dziecko we mgle... Dzisiaj ekologia to dobry biznes na którym bossowie i politycy tego świata robią miliardowe zyski. Myślicie że chodzi im o klimat? Tu chodzi że przez zmiany klimatu ludzie w Azji i Ameryce Południowej nie chcą już tyrać za miskę ryżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunizm inaczej nazwany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniało mi się, co mówiła moja Mama św. pamięci. Za Jej młodych lat chodzili tacy w czerwonych krawatach i głosili szczytne hasła. Na szczęście przyszedł Październik. Nie dajmy się zwariować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była gimbaza podnosi głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerii Labirynt epicentrum zydoglobalistycznych inicjatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa bardzo dobra i dziwię się tym co piszą głupie komentarze. Czas by wszyscy zrozumieli co to jest ekologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci o wrażliwości i zaangażowania w naszym kraju zapomnijcie, bo sama jestem przykladem tej niesprawiedliwości ponieważ przepracowałam 41 lat i mam 1750 zl netto emerytury i za to, że byłam głupia i tyle lat pracowałam dla tego kraju to nie należy mi się 500 plus do emerytury a lenie nie pracując tj. emerytura plus lub majac kilka lat pracy dostają nainizszą emeryturę tj. 900 zł i 500 plus, także za brak chęci do pracy mają 1400 zl. To zadajcie sobie teraz pytanie czy za 350 zl warto było zapieprzać 41 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na konsumpcyjny styl życia młodych....metrowe kolejki w fast foodach, szalona pogoń za modą nawet głupia (chociażby podarte nowe ubrania), dziury w uszach, tatuaże, i-fony i inne elektroniczne bajery, wrzucanie na portale durnych wygłupów...to zmiany o których mówią te szczyle to najczystszej wody sterowana hipokryzja....Boże chroń ziemię przed nimi...
 Czy nie sądzisz że są też młodzi inaczej myślący? Nie można wszystkich mierzyć jedną miarką i trzeba się cieszyć że taka inicjatywa jaka jest opisana prowadzona jest przez ludzi młodych. Może politycy przejrzą wreszcie na oczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Jak dziecko we mgle... Dzisiaj ekologia to dobry biznes na którym bossowie i politycy tego świata robią miliardowe zyski. Myślicie że chodzi im o klimat? Tu chodzi że przez zmiany klimatu ludzie w Azji i Ameryce Południowej nie chcą już tyrać za miskę ryżu.
 Dlaczego manipuluje fakty? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Bardzo dobrze, że młodzi chcą coś robić by zmienić świat. A tu jacyś frustraci wyzywają ich od komunistów. Jasne, lepiej pić harnasie, drzeć ryja na meczu i gardzić myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, naiwny, naiwny, naiwny. Jak dziecko we mgle... Dzisiaj ekologia to dobry biznes na którym bossowie i politycy tego świata robią miliardowe zyski. Myślicie że chodzi im o klimat? Tu chodzi że przez zmiany klimatu ludzie w Azji i Ameryce Południowej nie chcą już tyrać za miskę ryżu.
Dlaczego manipulujesz fakty? Komu wciskaszkit kit? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci o wrażliwości i zaangażowania w naszym kraju zapomnijcie, bo sama jestem przykladem tej niesprawiedliwości ponieważ przepracowałam 41 lat i mam 1750 zl netto emerytury i za to, że byłam głupia i tyle lat pracowałam dla tego kraju to nie należy mi się 500 plus do emerytury a lenie nie pracując tj. emerytura plus lub majac kilka lat pracy dostają nainizszą emeryturę tj. 900 zł i 500 plus, także za brak chęci do pracy mają 1400 zl. To zadajcie sobie teraz pytanie czy za 350 zl warto było zapieprzać 41 lat.
 Mieszasz swój problem z problem ekologii i ten swój komentarz adresuj do rządzących 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://politykapolska.eu/2019/06/14/raport-z-zelaznej-gory-rozdzial-z-ksiazki-potwor-z-jekyll-island-wideo/ Ostatecznym kandydatem na użyteczne zagrożenie globalne, było zanieczyszczenie środowiska. Wiązano z nim największe nadzieje na powodzenie, gdyż może być odniesione do obserwowalnych warunków np: smog, zanieczyszczenie wody – innymi słowy, może częściowo opierać się na prawdzie i przez to być wiarygodne. Prognozy mogą pokazywać scenariusz końca świata, tak straszny jak wojna atomowa. Dokładność prognoz nie byłaby ważna. Celem byłoby zastraszenie, a nie informowanie. Mogłoby się okazać koniecznym celowe trucie środowiska, by uczynić przewidywania bardziej przekonywującymi i by skupić ludzkie umysły na walce z nowym wrogiem, straszniejszym niż każdy najeźdźca z innego państwa – lub nawet z innego świata. Masy znacznie chętniej zaakceptowałyby malejący standard życia, wzrost podatków i biurokratyczną ingerencję w ich życie – “To cena, którą musimy zapłacić za uratowanie Matki Ziemi”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci powinny się uczyć i słuchać rodziców, a nie strajkować podpuszczone przez grupkę cwaniaczków. Lewactwo już nie wie co robić bo LGBT nie wypaliło i próbuje posługiwać się dziećmi dla swoich politycznych celów. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci drogie chcecie lepszego świata...? Uciekajcie z tego kraju zanim nie zapuścicie korzeni i nie przesiąkniecie tą degengroladą! polska zawsze będzie krajem wasalnym "rządzonym" przez przekupnych lub po prostu głupich polityków..., którzy zrobią wszystko żeby rządzić ciemną masą (kolejne reformy szkolnictwa drastycznie obniżają pozim kształcenia!!!) bo trudno rządzić mądrzejszymi od siebie...! Czy nie widzicie, że wraca średniowiecze, zabobon, wszawica, święta inkwizycja, kołtun mentalny itp...   Tu już jest ciemno czrno od węgla i poborców z waty kanu... Im ciężej będziecie pracować tym więcej Wam zabiorą żeby promować patologię i nierobów... bo ten element zagłosuje na tego który im więcej da...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzieci powinny się uczyć i słuchać rodziców, a nie strajkować podpuszczone przez grupkę cwaniaczków. Lewactwo już nie wie co robić bo LGBT nie wypaliło i próbuje posługiwać się dziećmi dla swoich politycznych celów. WSTYD!!!" "Prawactwo" podpuszczone przez watykańskich poborców nie może znieść, że dzieci nie dały się zapędzić na pranie mózgu (i molestowanko) do kościoła lub do galerii jako bezmyślny bezkrytyczny konsument... mają własne zdanie i domagają się lepszej przyszłości..! Boli katoli, że ktoś może inaczej myśleć, ubierać się czy kochać.... oj boli... 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem jeden z drugim końcu 18 lat, robi prawko, kupuje samochodzik i sam wydziela kolejne spaliny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci drogie chcecie lepszego świata...? Uciekajcie z tego kraju zanim nie zapuścicie korzeni i nie przesiąkniecie tą degengroladą! polska zawsze będzie krajem wasalnym "rządzonym" przez przekupnych lub po prostu głupich polityków..., którzy zrobią wszystko żeby rządzić ciemną masą (kolejne reformy szkolnictwa drastycznie obniżają pozim kształcenia!!!) bo trudno rządzić mądrzejszymi od siebie...! Czy nie widzicie, że wraca średniowiecze, zabobon, wszawica, święta inkwizycja, kołtun mentalny itp...   Tu już jest ciemno czrno od węgla i poborców z waty kanu... Im ciężej będziecie pracować tym więcej Wam zabiorą żeby promować patologię i nierobów... bo ten element zagłosuje na tego który im więcej da...  [/quote]   [quote]***s://politykapolska.eu/2019/06/14/raport-z-zelaznej-gory-rozdzial-z-ksiazki-potwor-z-jekyll-island-wideo/ Ostatecznym kandydatem na użyteczne zagrożenie globalne, było zanieczyszczenie środowiska. Wiązano z nim największe nadzieje na powodzenie, gdyż może być odniesione do obserwowalnych warunków np: smog, zanieczyszczenie wody – innymi słowy, może częściowo opierać się na prawdzie i przez to być wiarygodne. Prognozy mogą pokazywać scenariusz końca świata, tak straszny jak wojna atomowa. Dokładność prognoz nie byłaby ważna. Celem byłoby zastraszenie, a nie informowanie. Mogłoby się okazać koniecznym celowe trucie środowiska, by uczynić przewidywania bardziej przekonywującymi i by skupić ludzkie umysły na walce z nowym wrogiem, straszniejszym niż każdy najeźdźca z innego państwa – lub nawet z innego świata. Masy znacznie chętniej zaakceptowałyby malejący standard życia, wzrost podatków i biurokratyczną ingerencję w ich życie – “To cena, którą musimy zapłacić za uratowanie Matki Ziemi”.
 Co za kupa bzdur zaprzeczających sobie..! Właśnie o to chodzii że te dzieci nie zgadzają się z maleącym standarde życia jeśli chodz o zanieczyszczenie środowiska i choroby cywilizacyjne!!! Trochę faktów: 1/4 ludzi umrze na raka przed 60 rokiem życia... reszta na inne choroby cywilizacyjne przedwcześnie...   Jak myślisz (o ile w ogóle myslisz..)  Dlaczego...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...